Mikroautobusų nuoma: su „mergystės“ dienomis atsisveikinkite linksmai!

Prisižiūrėjus audringų bei nuotykių kupinų mergvakario šventimo vakarėlių, ši tradicija sparčiai išpopuliarėjo ir mūsų šalyje. Tai – tarsi paskutinė galimybė pasidžiauti nerūpestingu jaunystės laiku ir išsišėlti prieš pasineriant į atsakingas bei varginančias žmonos – būsimos mamos pareigas.  Vakarėlis dažniausiai organizuojamas likus nedaug laiko iki vestuvių dienos, tad tai kartu ir proga nuotakai pailsėti nuo fiziškai bei emociškai išvarginusių ruošos darbų, pasidalinanti savo džiaugsmais ir nuogastąvimais. Mergvakarį organizuoja iškilmėse dalyvausiančios pamergės bei kitos merginos, turinčios artimą ryšį su būsimaja nuotaka.  Api šventės faktą jaunoji neabejotinai žino, tačiau visos detalės dažniausiai lieka paslaptyje. Organizuojančioms merginoms tenka gerokai pasukti galvą, kaip surengti įsimintiną ir brangiai draugei asmeniškai priimtiną dieną. Neretai svarbiu klausimu tampa ne tik „ką veiksime?“, bet ir „kaip ten nuvažiuosime“. Nors vairuojanti bei nuosavą automobilį turinti mergina jau nebe išimtis, bet greičiau taisyklė, tačiau mergvakaris – viena iš tokių švenčių, kur galima iš širdies pašėlti (ne paslaptis, jog retai apsieinama bei alkoholio), o ir dalyvaujančios ne visada sutelpa į vieną automobilį. Mikroautobusų nuoma tampa vienu iš patraukliausių variantų svarstant transporto klausimą mergvakario metu.

Būtent mergvakariai atneša nemenką pelno dalį mikroautobusų nuoma užsiiminėjantiems asmenims bei įmonėms. Kokie šio transporto privalumai mergaičių šventės metu?

  • Talpumas

Mikroautobusų nuoma yra tinkama paslauga, kai vienu metu keliauja nuo kelių iki keliolikos asmenų. Į mergvakarį neretai tiek ir susirenka. Jei dalyvaujančios šventėje teoriškai ir tilptų lengvajame automobilyje, tai mikroautobusas suteikia daugiau komforto bei laisvės. Čia galima ir šokti, jei tik norite!

  • Patogumas laiko bei vietos atžvilgiu

Kaip mergvakario transporto priemonė neretai renkamasi ir viešasis transportas. Nors tai  yra savotiška atrakcija, tačiau sukelianti nemažai problemų. Jei neišsinuomavote atskiro autobuso, turite suvokti, jog tai – vieša vieta. Pernelyg audringos šėlionės  trikdys kitus keliaujančius ir šventės dalyvės gali būti priverstinai išlaipintos (kur dar faktas, jog ne kiekviena laisvai jaustis prieš svetimus žmones). Nepamirškime apribojimų maršruto ir laiko atžvilgiu. Mikroautobusų nuoma patraukli tuo, jog būsite paimtos iš ten, kur norite, vežamos pageidaujamu maršrutu ir išvežiojamos į reikiamas vietas.

  • Vairuotojas

Galima rinktis mikroautobusą be vairuotojo ir su juo. Pastarasis variantas mergvakariams yra tinkamesnis: galėsite šėlti ir jaustis saugios kelyje. Būkite tikros: vairuotojas „kurčias“ ir „aklas“ – viskas, kas vyks mikroautobuse, ten ir pasiliks!

Transporto nuomos punktai, reaguodami į mikroautobusų nuomos paklausą mergvakariams bei kitoms asmeninėms šventėms, siūlo ir kitas atitinkamas paslaugas: atitinkamą transporto dekoravimą, garso ir vaizdo aparatūrą viduje, maršrutų organizavimą ir panašiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kodėl taip vertinami alpakų vilnos gaminiai

Alpakos – ne tik dailūs ir bendraujantys gyvūnai, bet ir galintys tapti puikiu verslo šaltiniu. Alpakas auginantys verslininkai rinkai siūlo kasmet vis daugiau gaminių iš alpakų vilnos. Tai aukštos klasės drabužiai ir ne tik, kurie nuolat randa savo pirkėją. Pasirodo, yra daugybė naudų, dėl kurių alpakų vilnos gaminiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir viso […]

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]

Buitinės technikos prietaisų naudojimo patarimai, kuriuos privalote žinoti

Buitinės technikos prietaisai mūsų gyvenimą pavertė kur kas paprastesniu ir lengvesniu. Mes negalime neigti didžiulio komforto ir patogumo, kurį mums jie suteikia. Diena be mums įprastų buitinės technikos prietaisų yra pakankamai sudėtinga ir kupina streso. Tačiau šios žmonių sukurtos technologinės priemonės taip pat gali sugesti ar veikti ne visu pajėgumu, jei mes jomis tinkamai nesirūpinsime. […]