Maudymosi kostiumėliai pagal figūros tipą

Jei renkatės naują maudymosi kostiumėlį, labai svarbu pasirinkti ne tik šiuolaikines mados tendencijas atitinkantį maudymuko modelį, tačiau taip pat labai didelį dėmesį skirti ir savo figūros tipo nustatymui. Kiekviena iš mūsų turime skirtingą figūrą. Taip pat kiekviena figūra pasižymi savitais privalumais ir trūkumais – visus juos privalome žinoti, jei norime, kad tiek maudymukus, tiek ir bet kuriuos kitus drabužius pasirinkti mums būtų lengviau. Todėl „EURO Maudymukai“ dalinasi keliais praktiškais patarimais.

Egzistuoja penki skirtingi figūros tipai:

 1. Kriaušė
 2. Obuolys
 3. Smėlio laikrodis
 4. Apverstas trikampis (kūgio forma)
 5. Stačiakampis

Kaip nustatyti, koks yra jūsų figūros tipas?

 • Pirmasis būdas – kūno linijų išmatavimas. Turėtumėte išmatuoti savo krūtinės, juosmens ir klubų apimtis. Atsižvelgdamos į tai, kurios kūno dalies apimtis yra didžiausia, o kurios – mažiausia, galėsite lengviau nustatyti, kokią geometrinę figūrą geriausiai atitinka jūsų figūra.
 • Antrasis būdas – pažiūrėkite į savo nuotrauką. Galite apsirengti labai aptemptu drabužiu ir padaryti savo nuotrauką. Žvelgiant į savo nuotrauką jums neturėtų būti sunku suprasti, kokia yra jūsų kūno forma.
 • Trečiasis būdas – pažvelkite į veidrodį. Tai yra pats elementariausias sprendimas. Jei prieš veidrodį atsistosite dėvėdamos aptemptą drabužį, jums taip pat turėtų būti ganėtinai nesudėtinga įžvelgti ir konkrečią geometrinę figūrą, kuri labiausiai panaši į jūsų figūros tipą.

Kokius maudymosi kostiumėlius vertėtų pasirinkti?

Kuomet būsite nustačiusios savo figūros tipą, galite pradėti maudymosi kostiumėlio paieškas. Tuomet maudymuko pasirinkimas turėtų būti kur kas lengvesnis.

 • Kriaušės formos figūra. Svarbiausia, kad tokią figūrą turinčios moterys pasistengtų „optimaliai subalansuoti“ savo kūno linijas, išryškinant viršutinę kūno dalį. Tam puikiai tinka tamsios vienspalvės maudymosi kelnaitės, kurios yra didesnio kirpimo. Ryškių spalvų, marga, įvairiais ornamentais ir papildomais aksesuarais puošta maudymosi liemenėlė padės išryškinti krūtinę ir nukreips dėmesį nuo apatinės kūno dalies. Tokia liemenėlė taip pat galėtų būti ir su pakietintais kaušeliais, surišama per kaklą.
 • Obuolio formos figūra. Jei turite siaurus klubus ir didesnę krūtinę, tuomet greičiausiai jūsų figūra yra obuolio formos. Nors tokią figūra turinčioms moterims įprastai pavydima, vis dėlto maudymosi kostiumėlio pasirinkimas ne visuomet būna labai paprastas. Tokiu atveju vertėtų pasirinkti maudymosi kostiumėlį, kartu su paplūdimio sijonėliu arba tunika. Tai padeda kūno formoms suteikti geresnes proporcijas.
 • Smėlio laikrodžio formos figūra. Galite pasirinkti „push-up“ tipo maudymosi liemenėlę, pasižyminčią šiuolaikines mados tendencijas atitinkančiomis spalvomis. Jei jūsų figūra yra kūgio formos, galite rinktis bet kurias maudymosi kelnaites ir bet kurio tipo liemenėlę. Žinoma, maudymukas turėtų būti gerai prigludęs, tokiu būdu efektyviai išryškinant visus jūsų figūros privalumus.
 • Apversto trikampio formos figūra. Reikėtų pasistengti išryškinti klubus ir šlaunis, tokiu būdu suteikiant proporcingumą savo pečiams. Kūgio figūrą turinčioms moterims patariama dėvėti maudymosi kelnaites, kurios yra paaukštintu liemeniu. Jos taip pat gali būti papuoštos įvairiais aksesuarais, pvz., karoliukais, raišteliais ir kt. Maudymosi liemenėlė turėtų būti plonesnėmis petnešėlėmis arba didesne iškirpte (jokiu būdu nesirinkite liemenėlių, kurios yra surišamos per kaklą, nes tai dar labiau pabrėžtų ir vizualiai padidintų jūsų pečių liniją).
 • Stačiakampio formos figūra. Patariama dėvėti liemenėles, kurių kaušeliai yra pakietinti – tai padės vizualiai padidinti krūtinę. Taip pat reikėtų pasistengti pabrėžti taliją, pasirinkti maudymosi kelnaites, kurios pakankamai aptempia ar kitaip išryškina klubus (puikiai tinka kelnaitės su raišteliais). Maudymosi liemenėlė gali būti plačiomis pelnešėlėmis, kadangi tai padės išplėsti pečių juostą ir vizualiai susiaurinti liemenį.

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *