Madingi ilgaauliai batai rudeniui ir pavasariui

Įdomu būtų atlikti statistiką ir sužinoti, kiek kiekviena moteris turi batų porų. Reta iš jų išsiverčia su viena pora kiekvieną sezoną. Juk būtina turėti batus, tinkamus keliauti kiekvieną dieną į darbą ar paskaitas, kita pora turi būti puošnesnių batelių, kurie tiktų prie suknelės ar sijono, treti privalo būtų išskirtinės spalvos arba netradicinio dizaino, ketvirti – labai patogūs laisvalaikiui, dar vieni – žemakulniai, kiti – „žudikai”, ilgaauliai arba trumpi… Skaičiuoti ir vardinti galima iki begalybės. Daugeliui moterų kiekvieno rudens bei pavasario sezono pradžią pažymi ilgaauliai batai, kuriuos būtina įsigyti žiemos pabaigoje, kai oras pradeda šilti ir galima kailinius batus slėpti į giliausią batų dėžės kampą iki kitos žiemos, arba vasaros pabaigoje, kai norime savo kojytes apsaugoti nuo lietaus balų bei prasidedančio rudeninio purvo.
Atsimenate, praėjusį rudenį kibome į paieškas batų su kutais, nes jie buvo ne tik patogūs dėvėti su tamprėmis, bet ir madingi. Šios detalės batų dizaineriai vis dar nepaleidžia ir batų parduotuvėse dar spėsime jų surasti ir šį sezoną. Išskirtiniai batai, skirti Jums, mielos moterys, gali būti ir virš kelių. Tai – labai seksualus sprendimas, jeigu neturite pernelyg storų blauzdų. Ypač žavinga, jeigu batai su kulnu. Ne tik atrodysite, bet ir jausitės ypatingai. Taigi tikrai būsite šį sezoną madinga, jeigu extra long ilgaauliai batai atsidurs Jūsų spintoje.
Kita alternatyva, išlikti madingai – rinktis dvispalvius aukštakulnius batus. Tokie batai moterims suteikia elegancijos ir padaro jas išskirtines pilkoje minioje. Dažniausiai tokio tipų  batų kulnas ir visas batas skiriasi spalvomis, kurios neretai parenkamos labai kontrastingos: juoda ir raudona, žydra ir ruda, balta ir mėlyna ir pan.
Taip pat išdrįskite įsigyti ilgaaulius batus, turinčius aukštą metalo spalvos kulną. Tokie ilgaauliai batai moterims buvo madingi 2012 m. rudenį, jie išlieka topų viršūnėse ir šį šaltąjį metų laiką. Nebijokite stebinti ne tik savęs, bet ir aplinkinius, išsirinkusios dar niekur rinkoje nematytus ir originalius batus. Jais pasipuošusios būsite kitokios. Į Jus kryps praeivių bei priešingos lyties žvilgsniai, todėl labai tikėtina, kad lyjant rudens lietui galite gatvėje sutikti ir Tą vienintelį. Juk ne veltui yra akcentuojama, kad mūsų batai labai daug apie mus gali pasakyti.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *