Lazerinės procedūros – ką reikėtų žinoti?

Moterims, mylinčioms save ir savo kūną, visuomet aktualu naujausios grožio tendencijos. Grožio meistrai ir estetikos gydytojai pristato naują šiuolaikinę procedūrą. Tai lazerinės procedūros, skirtos sustiprinti odą bei suteikti kūnui naujo grožio. Šios procedūros skirtos toms, kurios nori patobulinti savo kūno linijas ir visa tai padaryti paprastu ir natūraliu būdu. Lazerio pagalba ne tik ištiesinama oda, pašalinamos raukšlės, tačiau ir įveikiami randai ar net celiulitas. Nors grožio industrijoje ši procedūra nėra naujiena, Lietuvos rinkoje apie šią galimybę žino dar nedaug moterų.

Grožis, nereikalaujantis aukų

Jau yra priimta, kad tikrai veiksmingos net ir pačios šiuolaikiškiausios procedūros yra šiek tiek skausmingos. Permanentinio ar kontūrinio makiažo atlikimas sukelia šiek tiek nemalonių pojūčių, tuo tarpu lazerinės procedūros leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis puikiu rezultatu. Tokio tipo grožio procedūra veikia lazerį naudojant kaip pagrindinę priemonę. Pagal kliento norus ir pageidavimus, lazeris įvedamas į odą ir tuo metu pacientas gali pajusti tik nežymų karštį toje vietoje. Kartu su lazerio procedūra gali būti derinamos butolino botokso injekcijos. Tokiu būdu vienu metu ne tik galite pašalinti Jums nerimą keliančias žymias ant kūno, bet ir jas patobulinti.

Profesionalumo užtikrinimas

Verta žinoti, jog kaip ir daugelis populiarių naujų dalykų, taip ir lazerinės procedūros kartais siūlomos ne visai profesionalių meistrų. Atkreipkite dėmesį, jog šią procedūrą gali atlikti tik profesionalus specialistas, turintis tam skirtą leidimą ir sertifikatą. Šiai procedūrai privaloma naudoti naujausią techniką ir kokybiškus medikamentus. Norinčioms sutaupyti klientėms dažnai tenka susidurti su apsišaukėliais, neva nusimanančiais apie lazerines injekcijas. Rezultatas parodo, jog geriausiu atveju buvo atliktos injekcijos, kurios laikinai padėjo susidoroti su paciento iškeltomis problemomis. Tačiau injekcija tikrai nėra lazerinė procedūra, todėl šiuos du dalykus reikėtų atskirti bei išsiaiškinti, ar tai žino ir meistras, kuriam patikite savo kūno saugumą.

Būkite pasiruošę

Lazerio atliekamos procedūros Lietuvoje yra gana paprastos. Dažniausiai jos vertinamos moterų, turinčių nereikalingų raukšlių, šiek tiek randų ar nepatinkančių žymių ant kūno. Lazerio pagalba visi šie trūkumai įveikiami bent dalinai, o prireikus ir visiškai. Verta žinoti, jog norint pasiekti tikrai puikų rezultatą, reikia atlikti ne vieną procedūrą, o rezultatui pasiekti reikalingą procedūrų kiekį. Prieš kiekvieną procedūrą pasikonsultuokite su savo gydymo specialistu apie poveikį ir tolimesnius veiksmus. Taip pat atminkite, jog po procedūrų veidas gali šiek tiek parausti. Tai natūrali kūno reakcija jokiu būdu nereiškianti, kad procedūra nepavyko.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *