Kilo kokteilis – puikus pasirinkimas, kovojantiems su papildomais kilogramais

Kaip ir kiekviena moteris visada svajojau apie tobulą figūrą, nors ir nebuvau kažkokia ypatingai stora. Tačiau, apžiūrinėdama save veidrodyje, matydavau, kad realybė vis dėlto neatitinka mano svajonių. Vis dejuodavau, kad atsikišęs pilvukas ir jokio grakštumo. Kartais bandydavau laikytis dietų, tačiau nelabai kas gaudavosi, gal tik dar labiau atsikišęs pilvas. Bandžiau sportuoti, bet deja nuo vaikystės pritingiu, tad rezultatų paprasčiausiai nesulaukdavau, nes viską mesdavau per anksti – jau po kelių kartų.

Tačiau štai jau dvi savaites mano valgiaraštyje maisto papildas Kilo kokteilis. Pirmą kartą jį pabandžiau visai netyčia. Tiesiog viena draugė kažkokiame radijo žaidime laimėjo prizą, kuris ir buvo Kilo kokteilis. Na, ji pati tuo reikalu visiškai nesusidomėjo, o aš susigundžiau paragauti. Skonis buvo puikus, tad mane tiesiog užkabino idėja skanauti jį kas vakarą. Be to, viliojo mintis, kad tai tinkamas ir subalansuotas maistinių medžiagų rinkinys, po kurio man vakarienei nereiks nieko gaminti – taigi turėsiu laisvus vakarus.

Kartu nusprendžiau pasistengti labiau ir siekti maksimalių rezultatų. Todėl turėjau peržiūrėti įprastą savo dienos valgiaraštį. Savo mitybos planą šiek tiek pakoregavau ir dabar džiaugiuosi, kad jis daug tvarkingesnis. Kiekvieną dieną valgau pusryčius, pietus, o tarp pagrindinių valgymų užkandžiauju. Iš tikrųjų valgau visai nemažai – daug kartų per dieną, todėl Kilo kokteilis vakarienei – tiesiog pats tas. Man smagu atsigėrus šio maistingo kokteilio maloniai užbaigti savo dienos planą.

Svarbiausia, kad praėjo dar tik dvi savaitės, o aš jau mėgaujuosi draugų ir pažįstamų komplimentais, kad esu pasikeitusi ir išgražėjusi, atrodau pasitempusi ir netgi labiau pasitikinti savimi. Pastebėjau, kad ir rūbus renkuosi bei derinu su daug didesniu malonumu. Dabar nebesistengiu ieškoti to, kas slėptų mano figūrą, o tiesiog renkuosi man patikusius derinius ir esu įsitikinusi, kad jie gula tiesiog puikiai.

Tad manau, kad svarbiausia ne dejuoti, o pradėti ką nors daryti ir savo plano tvirtai laikytis. Juo labiau, kad Kilo kokteilis – tai ne kažkoks vargas, o skanus malonumas. Be to, pagerėjusi bendra savijauta, puiki nuotaika ir sugrįžęs gyvenimo džiaugsmas – pati puikiausia motyvacija. Visa tai ir skatina laikytis savo užsibrėžtų tikslų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Natūralios kosmetikos privalumai ir trūkumai

Jau kuris laikas pasaulio rinkoje populiarėja natūralios kosmetikos linijos. Daugelis gamintojų gręžiasi į ekologišką ir kokybišką kosmetiką. Natūralios kosmetikos gamintojai kasmet siūlo vis daugiau natūralių produktų, kurie vis labiau vertinami ir klientų. Natūrali kosmetika pastaraisiais metais stipriai išpopuliarėjo ir Lietuvoje. Kosmetikos pardavėjai pastebi, kad vis daugiau moterų, ieškančių kosmetikos, daug dėmesio skiria kosmetikos priemonių sudėčiai. […]

Vasaros makiažas. Kokios trys priemonės privalo būti kosmetinėje?

Vasarą norisi lengvumo ir natūralumo, todėl taip turėtų atrodyti ir makiažas, tikina vizažo specialistai. Tačiau tam, kad veidas atrodytų gaiviai, o įdegusi oda būtų paryškinta, nereikia pilnos kosmetinės. „Šiltuoju metu nevalia slėptis po makiažo kauke. Kur kas svarbiau akcentuoti švytinčią, dažnai įdegusią odą, o tam pakanka vos kelių makiažo priemonių“, – tikina „Mary Kay“ vizažistė […]

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]