Kaip susirasti mados ir stiliaus specialistus

Kirpėjos, manikiūrininkės, blakstienų priaugintojos paieškos ne vienai moteriai yra įvariusios tiek streso, kad nors vežimu vežk. Kur ieškoti gerų ir patikimų meistrų, kurie gerai ir kokybiškai atliktų savo darbą? Galima eiti per visus grožio salonus iš eilės, tačiau ten paprastai patenkama su užrašymais. Be to, nėra jokių garantijų, kad meistras tikrai geras ir padarys tai, kuo paskui kelias savaites bus galima didžiuotis.
Garantijų duoti niekas negali – čia savotiška loterija, tačiau yra vienas interneto portalas, kuriame skelbiasi tik savo srities profesionalai – Versliukai.lt. Tarp visų dizainerių, interjero specialistų, rankdarbių kūrėjų ir fotografų čia skelbiasi nemažai grožio industrijos specialistų.
Akis užkliuvo už tokių profesijų, kaip nagų dailė. Taip čia galite rasti, kas ant jūsų natūralių ar priaugintų nagų gali nutapyti įvairius meniškus piešinius ir miniatiūras.
Taip pat yra žmonių, kurie užsiima tik plaukų tiesinimu arba blakstienų priauginimu. Tai reta, bet naudinga paslauga.
Mados industrija yra labai plati, tad internete galite rasti pačių įvairiausių profesijų žmonių, tarp jų ir siuvėjų, ir papuošalų kūrėjų, ir dizainerių, visažistų ir stiliaus konsultantų.

Kodėl Versliukai.lt?

Šis klausimas užduodamas dažnai. Pagrindinis privalumas yra tas, kad čia skelbiasi tik profesionalai. Jie pateikia savo darbų fotografijas ir video, todėl internetu galite matyti, kaip jie dirba iki tol, kol jiems paskambinsite ar parašysite el. paštu. Nėra jokių pseudonimų, jokių netikrų telefonų ar el. pašto adresų, nes čia žmonės registruojasi tam, kad rastų klientų ir prisistatytų, kaip savo srities profesionalai.
Kita priežastis – portalo reputacija. Apie jį rašė visos Lietuvos spauda ir jis yra gana neblogai žinomas. Čia registruojasi ne tik pavieniai specialistai, bet ir įmonių atstovai, kurie taip pat pristato savo sugebėjimus. Atsiliepimai apie kiekvieną specialistą padeda suprasti, ar iš tikrųjų tas žmogus dirba taip gerai, kaip sakosi… Niekas kitas negali to pasakyti geriau už esamus klientus.
Mados industrijoje Lietuvoje dirba labai daug žmonių, dalis jų – pavieniai specialistai, todėl šis puslapis labai tinkama vieta nemokamai pasireklamuoti visiems – nebūtinai verslininkams. Gal jūsų hobis kurti papuošalus, megzti vaikiškas kepures su animacinių filmukų personažais gali išsirutulioti į tikrą verslą?..

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *