Kaip pirkti sukneles internetu?

Niekas nebesiginčija dėl fakto, kad pirkti rūbus internetu yra daug pigiau nei fizinėse parduotuvėse. Tačiau net galimybė sutaupyti, kartais net už tą pačią kainą nusipirkti dvi sukneles internetu, dažnai netampa motyvacija pirkti dėl baimės įsigyti rūbą, kuris netiks. Nuo to niekas neapsaugotas, tačiau sumažinti šią tikimybę yra įmanoma. Kaip? Pateiksime porą paprastų, tačiau veiksmingų būdų.

Jei jūsų rūbų spinta lūžta nuo įvairiausių rūbų, tuomet laikas pasidaryti madų demonstravimo šou. Vilkitės rūbus ir stebėkite kaip jie jums tinka. Pasižymėkite kokios apykaklės atrodo geriausiai prie jūsų veido formos, kurios pailgina kaklą. Atkreipkite dėmesį į spalvas, kokios vyrauja spintoje ir kokios labiausiai jums tinka.  Įvertinkite savo ūgį ir galimą suknelės ilgį. Ir žinoma išsimatuokite savo apimtis. Ir pasitelkite draugę – ji patars, įvertins kas jums tinka, kas ne. Taip turėsite viziją ir tiksliai žinosite ko jums reikia ir kas jums tinka. Belieka išsirinkti suknelės modelį internete bei pasitikrinti ar jos dydis jums tiks.

Jei neturite itin daug suknelių, kurios leistų susidaryti įspūdį kokia nauja suknelė būtų ideali, visuomet galite apsilankyti draugės spintoje arba geriausiai parduotuvėje. Tiek elektroninės, tiek paprastos parduotuvės pasipildo savo asortimentą priklausomai nuo tą sezoną vyraujančių mados tendencijų. Todėl jei nusižiūrėjote internete – visuomet galite rasti kažką panašaus arba net idealiai tokią pačią suknelę ir paprastoje parduotuvėje, kur galite pasimatuoti, įvertinti ar jums tinka ar ne, kokio dydžio reikia ir tuomet spręsti ar tikrai norite įsigyti suknelę bei sugrįžus namo paspausti mygtuką „pirkti!“.

Perkant nesimatavus, neįvertinus ar tokio modelio rūbas tikrai jums tiks yra sudėtinga. Netgi modelio figūromis galinčios didžiuotis merginos dažnai įsigyja rūbus, kurie visiškai joms netinka. Tad išrankesnės bei norinčios užmaskuoti tam tikrus trūkumus bei pabrėžti privalumus, merginos turi būti itin atidžios. Žinoma, ne pasaulio pabaiga ir įsigijus netinkantį rūbą. El.parduotuvės, kaip ir įprastos turi daiktų gražinomo taisykles, tad jei besimatuodamos nesuplėšėte rūbo, jį visada galite gražinti ar pakeisti į kitą.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *