Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Vestuvės yra viena gražiausių švenčių poros gyvenime, tad nieko keisto, kad skiriama labai daug laiko jų planavimui, kad viskas iki mažiausių smulkmenų būtų tobula. Tiek maistas, tiek apranga, žinoma, papuošimai, galiausiai, nuotraukos, kurios vienintelė ir alsuos dar daugelį metų prisiminimais, kurie visada nuteiks maloniai, kai tik bus peržiūrimos fotografijos.

O gražioms nuotraukoms, žinoma, reikalingas geras vestuvių fotografas, kurios ne tik užfiksuoja akimirkas, tačiau jomis perteikia emocijas, nuotaikas.

Kaip rasti geriausią? Kelios paieškų gairės – apačioje.

1.      Kaina.

Vienas svarbiausių aspektų renkantis specialistą yra paslaugų kainos, kurios dažniausiai pateikiamos internete. Žinoma, visada galite bandyti derėtis, kai kurie tikrai labai lankstūs. Galiausiai, juk nuo to nebus blogiau, tačiau kaina gali šiek tiek sumažėti.

2.      Stilius.

Kiekvienas fotografas yra menininkas, tad natūralu, kad jis turi tam tikrų stilių, kurį pertiki nuotraukose. Kol vieni daugiau retušuoja ir kuria magišką, pasakiška atmosferą, tuo tarpu kiti dažniausiai naudoja sepija tipo nuotraukas, kurios atrodo senoviškai. O kuris variantas Jums labiausiai patinka?

3.      Portfolio.

Stilius dažniausiai pasimato peržiūrint menininko portfolio. Tai puiki galimybė geriau susipažinti su jo darbais.

4.      Nuotraukų kiekis.

Fotografai dažniausiai tiksliai nurodo – kiek nuotraukų bus gaunama retušuotų ir kiek – ne. Tai turėtų padėti jauniesiems apsispręsti dėl menininko

5.      Tik fotografuoja?

Kai kurie vestuvių fotografai ne tik užfiksuoja nejudančias akimirkas, tačiau taip pat ir filmuoja, net turi visą komandą, kurioje yra dronas galintis pasirūpinti šventės akimirkų įamžinimu iš dangaus.

6.      Sutartis.

Jeigu norite gauti tokias paslaugas, kurios leistų Jums dėl nieko nesukti galvos – siūlome kuo detaliau skaityti paslaugos teikimo sutartis. Tai leis išvengti nesklandumų, kurių gražiausią gyvenimo dieną tikrai nesinori.

7.      Atsiliepimai.

Visada verta skaityti kitų žmonių komentarus, kadangi jie gali padėti susidaryti nuomonę apie paslaugas. Nuo tokių fotografų, kurie labai giriami, vadinami pačiais geriausiais, iki tokių, kurie, deja, turi mažai darbo, kadangi vien tik geros įrangos nepakanka, kad specialistas išties būtų geras.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *