Ką apatinio trikotažas pasako apie tave

Sakoma, jog drabužiai bei aksesuarai pasirenkami negalvojant, dažniausiai pasikliaunant intuicija, pasąmonės virpesiais ar mėnulio faze. Nors atrodo, jog išsirinkai tiesiog gražų drabužėlį, psichologai sako, jog tavo  pasirinkimas nulemtas pasąmonės ir jis daug ką pasako apie tavo charakterį bei požiūri į kūniškus malonumus. Todėl vien apatinis trikotažas gali išduoti visas paslaptis į jį žvelgiančiam vyrui. Tad ką apatinių spalva pasako apie tave?

Juoda. Ši klasikinė spalva išties rodo, kad mergina yra atsipalaidavusi, be apribojimų ir nusiteikusi „pažaisti“. Tvirta mergina, mėgstanti permainas, tad gali tiek paklusti iniciatyvai, tiek pati tapti iniciatore. Merginos planuodamos praleisti naktį pas vaikiną renkasi juodą spalvą.

Balta. Šią spalvą renkasi merginos, kurios pasitiki savimi ir žino, jog gali duoti vyrui daugiau nei vien paganyti akis  į gražius apatinukus. O ir vyrai sako, jog balta nekelia ypatingos reakcijos. Todėl tai drąsių merginų spalva.

Mėlyna primena banguojančią jūra, o ir šios spalvos apatinį trikotažą mėgstančios banguoja tarsi menininkės. Mėlyna išduoda vyrams, jog mergina yra pasyvesnė, vertina vyro iniciatyvą. Tarp kitko, vyrams tokia spalva nekelia susižavėjimo, tačiau traukia paslaptingumu.

Geltona nėra itin populiari, tačiau jei tai tavo spalva, tuomet ji išduoda, kad esi gyvenimu besimėgaujanti mergina, vertinanti nuoširdumą bei atsidavimą. Nepriklausoma ir nemėgstanti pririšti vyro prie savęs. Labiau vertina laisvę.

Rožinė spalva išduoda, jog mergina dievina dėmesį, glamones bei rūpestingumą. Tačiau kartu tai parodo, jog mergina yra itin pažeidžiama. O ir vyrams tokią norisi labiau apkabinti ir nuraminti kaip mažą vaiką, o ne pašėlti.

Žalia spalva pasipuošusios merginos įsimyli retai, tačiau tai nereiškia, jog jos nemėgsta romantikos ar kūniškų malonumų. Tačiau jos labiau suinteresuotos pasitenkinti, nei patenkinti.

Raudona nekelia abejonių, tai aistra, rizika ir trykštanti energija. Raudonos spalvos apatinis trikotažas pasirenkamas būtent aistringų bei valdingų merginų. Vyrams tai išties tikras malonumas, tačiau kartu ir rizika – ar įmanoma išlaikyti tokią nepažabojamą karalienę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kaip rengsimės 2020-ųjų vasarą?

Artėjanti vasara dažniausiai džiugina ne tik kelionėmis ir tuo pačiu ilgesniais vakarais, tačiau taip pat ir drabužiais, kurie padeda puikiai atrodyti ir tuo pačiu pasitikėti savimi. Žinoma, nesidomint rūbais nuolaidos – reikia domėtis tada, kai sezonas artėja, kadangi tokiu atveju pavyks pataikyti į taktą. Mados keičiasi, tačiau svarbiausia, kad būtumėte ne madingas, tačiau stilingas. Tokiu […]

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Susikurk marškinėlius pats!

Nerandi sau patinkančių marškinėlių? Ne bėda! Šiais laikais jau nėra būtina kelias valandas leisti parduotuvėje, dabar daug patogiau apsipirkinėti internete. Dar viena puiki naujovė – kai kuriuose puslapiuose savo svajonių marškinėlius gali susikurti pats. Tereikia išsirinkti patinkantį dizainą, spalvą, dydį ir rankovių ilgį. Tavo marškinėliai gali būti vienspalviai, su užrašu arba tam tikru paveikslėliu. Tai […]