Kas yra interjero dizainas?

Interjero dizainas yra visų namo erdvių vaizdas, kurį mato ir būsto šeimininkai, ir svečiai. Dizainas svarbus ne tik tam, kad kiti pamatytų, kokius puikius namus turite, tačiau dizainas svarbus ir dėl Jūsų pačių patogumo, jaukumo, kad namuose būtų gera ir miela.

Interjero dizainas iš esmės apima visa, kas yra būsto viduje: sienos, lubos, grindys, durys, langai, apdaila, apšvietimas, baldai, baldų ir kitų detalių išdėstymas, papuošimai ir kt.

Interjero dizainai kuriami, remiantis tokiais principais kaip balansas, harmonija, ritmas, proporcijos, erdvumas ir subtilumas. Ir, žinoma, labai svarbios spalvos, jos dažnai yra esminis interjero elementas. Net patį tobuliausią dizainą gali sugadinti netinkamai parinktos spalvos.

Norite subtilaus ir skoningo interjero? Pasikliaukite interjero specialistų patirtimi ir žiniomis.

Interjero dizainerio profesija

Specialistai, kuriantys interjero dizainą, yra interjero dizaineriai. Šiais laikais interjero dizaineris, galėtų būti išskitas į du tipus: profesionalas ir mėgėjas. Tam, kad taptum interjero dizaineriu mėgėju tereikia turėti finansinių galimybių (iš esmės tokie asmenys gali tapti beveik viskuo, kad patenkintų savo ambicijas ir užgaidas). Interjero dizaineriai profesionalai prieš tapdami dizaineriais baigia specialias studijas. Interjero dizainas – studijos, kurias siūlo labai mažai aukštųjų mokyklų Lietuvoje.

Interjero dizainas – profesija, kuri reikalauja kūrybiškumo, originalių idėjų. Dizaineris turi gebėti susikurti viziją, kaip būstas atrodys, kokius originalius, praktiškus, funkcionalius sprendimus galima pritaikyti, interjero dizaineris turi turėti puikų stiliaus suvokimą, nusimatyti apie spalvas, jų reikšmes, visus spalvų ir atspalvių derinius. Taip pat interjero dizaino specialistas turi žinoti įvairių gobelenų, grindų dangų ir kt. paskirtį, jų tarnavimo laiką, panaudojimą. interjeros dizaineris turi išmanyti labai daug dalykų ir gebėti juos modeliuoti, derinti tarpusavyje, kad gebėtų sukurti harmoningą aplinką.

Jei samdote interjero dizainerį, pasidomėkite ne tik juo pačiu, jo darbais, tačiau paieškokite atsiliepimų apie konkretaus interjero dizainerio darbą. Interjero dizainas – brangoka paslauga, todėl siūlytina labai gerai išanalizuoti rinką ir dizainerius, kad netektų nusivilti ir prarasti pinigų. Internete paieškos sistemoje įveskite frazę, pavyzdžiui, „ interjero dizainas atsiliepimai“ drauge nurodydami dizainerio vardą bei pavardę ir Jums sistema pateiks nuorodas į puslapius, kuriuose yra atsiliepimų apie Jūsų ieškomą dizainerį.

Interjero dizainas online

Norite dizainerio konsultacijos, tačiau neturite galimybių individualiai konsultacijai susitikus? Šiuolaikinės technologijos suteikia unikalią galimybę – interjero dizainas online. Pasinaudoję šia paslauga Jūs galite gauti profesionalaus dizainerio konsultaciją arba pasinaudojant įvairiomis interjero dizaino programomis susikurti savo interjerą.

Kiek kainuoja dizainerio paslaugos?

Interjero dizainas – ar tai būtų buto interjeras, ar namo, ar kitų patalpų – brangiai apmokama paslauga. Dar brangiau kainuoja dizainerio sprendimų įgyvendinimas, tai yra visos kūrimo ir įgyvendinimo procese naudojamos medžiagos.

Interjero dizainas kaina labai skirtinga ir priklauso nuo tokių aspektų: dizainerio paslaugų įkainiai, naudojamų medžiagų kokybė, kitų specialistų poreikis ir darbų apimtis.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *