Auksinių apyrankių ieškokite pas originalius darbus kuriančius juvelyrus

Apyrankės pastaruoju metu tampa vis populiaresniu papuošalu ne tik moterų, bet ir vyrų  bei paauglių tarpe. Tik, be abejonės, vienoks rankos papuošalas tik brandžiai moteriai, kitoks – jaunam vyrui ir jau visai skirtingas paaugliško amžiaus merginai. Kiekvienas savo amatą išmanantis juvelyras pasiūlys auksinių apyrankių asortimentą, iš kurio  sau tinkamą rankų papuošalą galės pritaikyti kiekvienas. Tuo tarpu,  jūs galėsite džiaugtis originaliu ir visiškai autentišku aprangos aksesuaru. Beje, dažnai savo nuolatiniams  klientams dažnas juvelyras pasiūlo įvairias nuolaidas. Kas žino, galbūt ateityje jums bus reikalingi vestuviniai žiedai. Patikimą meistrą jau turėsite.

Taigi, galima drąsiai teigti, jog pastaruoju metu vienas iš dažniausių papuošalų, pasirenkamų tiek prie šventinės, tiek prie kasdieninės aprangos – auksinės apyrankės. Jeigu mėgstate klasiką, rinkitės auksines ar sidabrines apyrankes. Jos bus aktualios ir madingos net ir po kelių dešimtmečių. Štai jų forma ir dydis jau priklauso nuo aprangos stiliaus. Jeigu laisvalaikio aprangą ar stilingą sportinį kostiumą pagyvins plonytė aukso ar sidabro apyrankė, tai prie vakarinės suknelės drąsiai dėvėkite įvairaus pločio ir formos, net inkrustuotas tauriaisiais akmenimis apyrankes.

Auksinės apyrankės gali tapti išties stilinga garderobo dalimi. Jeigu savo papuošalų dėžutėje dar jos neturite, tikrai verta užsukti į rankų darbo papuošalų gamybos internetinį puslapį, nes:

  • Apyrankių visai nebūtina derinti prie kitų papuošalų arba aprangos. Apyrankė gali būti tiesiog atskiru ir kartais esminiu aprangos akcentu.
  • Jeigu vis tik mėgstate derinti papuošalus,  tuomet be vargo galite pas juvelyrą užsakyti visą komplektą: kaklo grandinėlę, apyrankę ir auskarus. Galbūt turite mėgstamą grandinėlę ir norite prie jos priderinti apyrankę? Ne bėda. Juvelyras jums parengs eskizą ir galėsite jį įvertinti.
  • Rankų darbo apyrankės nėra vien tik moteriškas ir solidus papuošalas. Kuklesnio dizaino arba, atvirkščiai, stipriai išsiskirianti apyrankė gali tapti puikia dovana jūsų paaugusiam vaikui arba giminaičiui.
  • Tikrai kiekvienu atveju rankų darbo papuošalų gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, kurias asmeniškai ruošia ir tikrina pats juvelyras. Taigi, dėl kokybės galite būti tikri.
  • Galiausiai – mažesnės apimties gamybos rezultatai beveik visada aukštesnės kokybės dėl galimybės stebėti ir kontroliuoti gamybos procesą nuo pat pradžios iki galo.

O ir užsakyti rankų darbo apyrankę šiandien labai paprasta. Jums tereikia juvelyrui atsiųsti užklausą su pasirinkto papuošalo nuotrauka. Meistras kaip galima greičiau susisieks su jums abiems patogiu būdu. Teliks paruošti projektą ir pagaminti papuošalą.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *