Apatiniai internetu – kaip išsirinkti?

Turbūt jau nebėra jokios paslapties, kad vieni maloniausių moteriškos lyties pirkinių yra apatiniai. Visada smagu įsigyti ir papildyti savo apatinio trikotažo asortimentą. Apatiniai internetu yra vienas geriausių pasirinkimų, jei nori atnaujinti savo asortimentą greitai. Tačiau prieš perkant internetu visada iškyla klausimas, o kaip pasirinkti teisingai?
apatiniai
Jei perkate liemenėlę, reikia pasirinkti savo tinkamą dydį teisingai. Dažnai moterys pasiima per mažas liemenėles, kurios veržia  ar spaudžia, pilnai neapgaubia krūtinės, neatrodo gražiai ir neprilaiko krūtinės taip, kaip turėtų. Jei nusprendėte liemenėles pirkti internetu, dydį galite pasirinkti pagal patį patogiausią savo turimos liemenėlės dydį, tačiau visada patartina pasitikslinti pardavėjo dydžių lentelėje. Pasimatavus krūtinės apimtį ir apimtį po ja, galėsite lengvai pasirinkti sau tinkamą dydį. Liemenėlės kaušelių dydis žymimas raidėmis nuo A iki G, A – mažiausias, G – didžiausias.
Renkantis kelnaites, reikia žinoti savo klubų apimtį ir dydį, kuris dažniausiai nurodomas raidėmis nuo XS iki 5XL arba skaičiais nuo 34 iki 52. Savo dydį pasirinksite pasimatavus klubų apimtį ir pasitikslinusi pardavėjo lentelėje. Svarbiausia pasirinkti tinkamą apatinių dydį, kad kelnaitės niekur neveržtų iš neišryškintų figūros trūkumų. Renkantis kelnaites taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį iš kokios medžiagos pagaminti apatiniai. Juk jie visą dieną liesis su Jūsų kūnų, todėl itin svarbu rinktis kuo natūralesnius, kurie yra pralaidūs ir sugeria prakaitą.
Apatinius internetu pirkti verta, nes čia rasite itin didelį prekių asortimentą nuo klasikinių iki elegantiškų, erotiškų ir viliojančių apatinių. Apatinius internetu galėsite įsigyti Jums patogiu metu ir bet kokioje vietoje. Nereikės išeiti iš namų ir niekur skubėti, nes prekes Jums pristatys nurodytu adresu.
Pirkdami apatinius internetu visada atkreipkite dėmesį į pardavėjo pateiktas dydžių lenteles, prieš atlikdami mokėjimą visada pažiūrėkite ar įdėjote Jums reikiamo dydžio apatinius. Atkreipkite dėmesio į pristatymo laiką, kad netektų nusivilti ilgai keliaujančia preke. Jei perkate savo šalyje, pristatymas dažniausiai būna iki 3 darbo dienų, tačiau perkant iš užsienio gali tekti laukti net kelis mėnesius.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *