10 patarimų moterims, kaip sukurti žiemišką įvaizdį

Žiema gali būti vienas sudėtingiausių sezonų daugeliui moterų, kai reikia nuolatos dėvėti žieminę aprangą, tinkančią oro sąlygoms ir atitinkančią mūsų figūrą. Kai pagrindinė motyvacija – sušilti ir kartu pasitikti niūrias žiemos dienas, kyla pagunda tiesiog apsivilkti kuo daugiau drabužių ir išlėkti pro duris. Tačiau elegantiško žiemiško įvaizdžio formavimas nebūtinai turi būti toks sudėtingas. Paprastas planavimas iš tikrųjų gali padėti žiemos mėnesiais būti tiek šiltoms, tiek ir stilingoms, neaukojant nei funkcionalumo, nei estetiškos išvaizdos.

Pradėkite nuo termo drabužių

Galbūt tai skamba akivaizdžiai, bet galvojant apie geriausią žiemos aprangą moterims, visų pirma reikėtų galvoti apie ploną termo sluoksnį. Tokio pasirinkimo atveju paprastai galėsite dėvėti tai, ką labiausiai mėgstate, nejusdamos jokio diskomforto ir šalčio.

Būtinai sluoksniuokite

Sluoksniavimas leidžia žaisti su raštų ar tekstūrų deriniais, o kartu yra pakankamai funkcionalus, kad išlaikytų įvairią temperatūrą, su kuria susidursite žiemos dienomis (nuo šalčio lauke iki perkaitusių biurų ir automobilių).

Svarbiausia – įsigyti plonesnių, maksimaliai šiltų drabužių (pvz., kašmyro), sluoksniuoti šalikus ir rinktis įvairaus ilgio drabužius, kad jie tiktų jūsų kūno formoms. Lengvas būdas sluoksniuoti – dėvėti pončą arba apsiaustą ant megztinio. Arba galite žaisti su sluoksnių ilgiu ir dėvėti trumpesnį švarką ant ilgesnės viršutinės dalies.

Šilti sprendimai

Žiemos mėnesiais dirbtinis kailis yra vienas iš tų sprendimų, kurie neleidžia sušalti. Skoningai dėvimi dirbtiniai kailiai gali iškart patobulinti jūsų išvaizdą. Tačiau visuomet galite apsvarstyti galimybę dirbtinius kailinius pakeisti ir paltu ar švaru. Pakeitus tekstūrą, sukuriamas aukščiausios klasės įvaizdis, kuris išlieka šiltas ir šiuolaikiškas.

Baltos spalvos pasirinkimas

Dauguma žmonių žiemos mėnesiais vengia baltos spalvos drabužių. Panašiai kaip ir pirmiau minėti paltai, balti švarkai ir paltai gali pagyvinti įvaizdį ir vis tiek būti tinkami žiemai. Pavyzdžiui, Italijoje neįtikėtinai populiarūs kreminiai deriniai, kurie atrodo labai rafinuotai.

Jei toks stilius jums atrodo per daug vienspalvis, baltus ar kreminius drabužius derinkite su tamsesniais ar tamsiais vienspalviais raštais, kad išliktų pastebimas kontrastas. Jei balta spalva žiemą jums atrodo pernelyg primityvi, visuomet galite rinktis kreminę spalvą.

Palto pasirinkimas

Jei esate pasiruošusi pasipuikuoti bateliais, rankinėmis ir karoliais, puikus kitas žingsnis – pasipuikuoti ir žieminiu paltu. Nepasiduokite pagundai imituoti ne tokias saulėtas dienas, pasirinkdamos tamsius paltus ir striukes. Atmeskite pilką ir juodą spalvą ir rinkitės ryškaus atspalvio arba drąsaus rašto paltą.

Ryškus šalikas

Žiemą būtina turėti šalikus, kurie suteikia galimybę tamsesnių atspalvių įvaizdį pagyvinti spalvomis. Išraiškingi šalikai gali būti didelių dydžių arba įprasto dydžio, tačiau paprastai jie būna įvairių tekstūrų ir (arba) pasižymi ryškiais raštais ir spalvomis.

Jei pastebėjote, kad jūsų įvaizdis yra labai tamsus ir (arba) vienspalvis ir manote, kad jam reikia truputį daugiau gyvybės, apsvarstykite galimybę pasipuošti išraiškingu šaliku, kad sukurtumėte įspūdingesnį įvaizdį.

Sušildykite galvą

Žiemą, nesaugodamos galvos, galite prarasti nemažai kūno šilumos. Taigi, kai temperatūra labai žema, kepurė yra būtina. Tačiau investuokite į kepurę, kurią tikrai norėsite nešioti ir kuri tinka jūsų išvaizdai bei veido formai.

Apsivilkite apsiaustą (arba pončą)

Apsiaustai arba pončai visada yra puikus pasirinkimas, kai norite dramatiško ir prašmatnaus drabužio, reikalaujančio labai mažai pastangų. Nuo džinsų iki leginsų ir suknelių – apsiaustas yra gražus būdas suderinti įvaizdį ir kartu išlaikyti šilumą. Rinkitės raštus, kad atrodytumėte unikaliau. Be to, kaip įprasta, renkantis apsiaustą atkreipkite dėmesį į proporcijas.

Megztiniai moterims

Šaltomis žiemos dienomis megztiniai moterims yra vienas puikiausių pasirinkimų, galintis suteikti ne tik daug šilumos, tačiau ir stiliaus. Tačiau norėdamos savo įvaizdžiui suteikti dar daugiau žavesio ir išskirtinumo, kartu galite naudoti ir megztinį juosiantį diržą. Jis gali būti tiek derantis prie megztinio, tiek ir kontrastingas.

Nepamirškite pirštinių

Ilgos pirštinės yra puiki galimybė dėvėti paltus ir striukes trumpesnėmis rankovėmis, o trumpesnio modelio pirštinės atrodys pasakiškai bet kurią dieną. Neapsiribokite tik juodomis pirštinių poromis ir rinkitės spalvą, kuri ne tik derės prie jūsų įvaizdžio, bet ir suteiks jam savitumo.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *