Kodėl verta plačiau pasidomėti menstruacine taurele?

moteris
Savo sveikata besirūpinančios moterys šiuo metu sulaukia vis didesnio medicininių gaminių pasiūlos. Dabar menstruacinė taurelė yra ypač dažnas pasirinkimas tiek jaunų, tiek ir vyresnių moterų tarpe. Tačiau, gydytojai pastebi, kad šios priemonės naudojimas, o ypač įsigijimas turi būti labai atidūs. Netinkamas gaminys gali sukelti nemalonias pasekmes. Aišku, tai nereiškia, kad menstruacinę taurelę naudoti yra pavojinga. Priešingai – ją rinktis pataria kone kiekvienas specialistas. Paprastai kalbant, jeigu domitės šios priemonės įsigijimu bei naudojimu, tuomet neprošal būtų pasidomėti plačiau šiuo produktu.
Neretais atvejais, menstruacinė taurelė yra ne itin patrauklus pasirinkimas labai jaunoms merginoms. Tačiau, specialistai pabrėžia, kad ši priemonė yra tinkama įvairaus amžiaus moterims. Tiesiog amžius nėra kažkoks rodiklis, kuri sakytų ar verta naudoti šią priemonę ar ne. Be abejo, labiausiai reikia atkreipti dėmesį į patį gaminį. Mat, menstruacinės taurelės yra gaminamos pagal specialią technologiją, o svarbiausia – jų sudėtyje negali būti kažkokių kenksmingų ar alergines reakcijas sukeliančių medžiagų.
Kalbant apie šiuos gaminius, moterys juos renkasi dėl to, kad privalumų yra daugiau nei trūkumų. Pirmiausia reikia paminėti, kad ši priemonė padeda išvengti toksinio šoko sindromo t.y. sumažėja jo tikimybė. Naudojant tamponus ar įklotus – tikimybė didesnė.
Taip pat reikia atsižvelgti į naudojimo patogumą. Įprasta priemones keisti reikia kas 3-4 valandas, o menstruacinė taurelė gali būti naudojama netgi pusę paros. Aišku, vienintelis niuansas – ji turi būti plaunama ir dezinfekuojama.
Kalbant apie kitus privalumus, verta išskirti kainą. Naudojant įprastas priemones, išleidžiamos gerokai didesnės sumos. Kadangi menstruacinė taurelė yra daugkartinio naudojimo, išlaidos atsiranda tik įsigijimo pradžioje. Paskui jų tiesiog nebūna iki kito keitimo. Aišku, tai nereiškia, kad įsigyta menstruacinė taurelė gali būti naudojama visą likusį gyvenimą. Naudojimo laikas priklauso nuo kokybės. Dažniausiai tokias taureles keisti siūloma kas du metus, bet aišku – kiti produktai gali būti naudojami ilgesnį laiką.
Kaip bebūtų, gydytojai pataria apžvelgti visus šios priemonės privalumus. Jų yra žymiai daugiau nei trūkumų. Taip pat nereikia pamiršti, kad šios priemonės turi būti perkamos atsižvelgiant į visus gamybos reikalavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Ko reikia sėkmingo žindymo pradžiai?

Dažnai mamos galvoja, kad gimus mažyliui savaime atsiras instinktas ir supratimas, kaip žindyti. Deja, realybėje ne visada viskas būna taip. Žindymas yra natūralus procesas, tačiau tai ir didelis darbas bei įgūdis, kuriuo reikia mokytis. Ką privalo žinoti, suprasti ir išmokti mama, kad užtikrintų sėkmingą žindymo pradžią? Ką daryti susidūrus su žindymo sunkumais? Pirmiausia, būtinas vidinis […]

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]

Mitybos specialistai: kaip išsirinkti profesionalus ir ką svarbu žinoti?

Neretai virškinimo sutrikimų, antsvorio ir kitų su mityba susijusių problemų turintys žmonės informacijos ieško internete. Tikriausiai atkreipėte dėmesį, kad patarimais dalijasi ir tinkamos kvalifikacijos neturintys asmenys, o mitybos planų pardavėjų galime suskaičiuoti šimtus. Tačiau svarbu žinoti, kad, vadovaudamiesi nekvalifikuotų asmenų patarimais, galite stipriai nukentėti. Tad dalijamės patarimais, kaip išsirinkti geriausius specialistus ir kokio pobūdžio konsultacijas […]