Grožio procedūros ir pasiruošimas vestuvėms

Vestuvės ypatinga šventė, o jaunoji yra dienos princesė ir puošmena. Tad tą ypatingą dieną norisi atrodyti ypatingai ir jaustis itin gerai nesirūpinant dėl nieko. Kaip tai pasiekti? Pateiksime keletą gudrybes, kurias jau išbandė nuotakos ir liko išties patenkintos.

Gražūs nagai ir sutaupytas laikas

Grožio procedūros atima daug laiko – šukuosena, makiažas, manikiūras, pedikiūras… Atrodo nelieka visai laiko net pamiegoti, o tam, kad grožis „neišbluktų“, visos šios procedūros daromos paskutinę dieną. Dėl to nuotakos dažnai jaučiasi tarsi išsunktos citrinos, juk atrodo reikia tiek daug nuveikti, o turi kantriai sėdėti manikiūristės kėdėje. Tačiau netikėtą išeitį pateikė technologijos ir naujovės grožio industrijoje. Toks pavyzdys – gelinis lakavimas, dar vadinamas ilgalaikiu lakavimu. Kaip ir skelbia pavadinimas, šis lakavimas leidžia grožėtis nagučiais apie tris savaites. Nagai nulakuoti geliu nelūžinėja, netrupa, lakas išlieka nenutrupėjęs, tarsi ką tik būtų užteptas ant nago. Taigi skubančioms jaunosioms puiki galimybė pasirūpinti manikiūru ir pedikiūru kelias dienas prieš ypatingą dieną ir paskutinę naktį miegoti ramiai, nes nagučiai bus gražūs ir tvarkingi ne tik per vestuves, bet ir per medaus mėnesį.

Skūpas moka du kartus

Taip teigia senolių išmintis ir tai išties svarbi tiesa, kurios nereikėtų pamiršti per vestuves, ypač kalbant apie makiažą. Vestuvinis makiažas skiriasi nuo kasdieninio, ar vakarinio. Tai subtilus, prie vestuvinės suknelės ir aksesuarų derantis makiažas, kuris paryškina jaunosios veido bruožus ir paslepia trūkumus (žinote, kaip paskutinę naktį netinkamoje vietoje sugeba įkasti uodas..) . Taigi, tai menas reikalaujantis įgūdžių ir patirties. Todėl vestuvinio makiažo nederėtų patikėti draugei, kuri turi daugiausiai kosmetikos ar kažkieno tetai, kuri kadaise dirbo grimere. Juk ne vien reikia parinkti gražų makiažą, bet reikia ir profesionalios kosmetikos, kuri leistų pasiekti tokį rezultatą, jog ir vakare makiažas atrodytų toks pat gaivus kaip ir ryte. Tad pasiklausinėkite kas daro konkrečiai vestuvinį makiažą, kokie atsiliepimai, ne pro šalį būtų skirti ir laiko „bandomajam“ makiažo seansui, kurio metu pamatysite ar jūsų ir stilistės suvokimas apie tai kas gražu sutampa. Lygiai tas pats galioja ir kalbant apie šukuoseną.
Paprasti patarimai duoda didžiausią naudą, tad atkreipkite dėmesį ir pasinaudokite gelinio lakavimo teikiamais privalumais bei skirkite dėmesio vestuviniam makiažui ir mėgaukitės savo švente!
 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.