Sužadėtuvių žiedai: kokie jie turėtų būti?

Sužadėtuvių žiedas yra svarbiausias sužadėtuvių atributas. Jau labai sena tradicija per sužadėtuves dovanoti žiedą, kaip amžinos meilės pažadą. Kiekviena moteris svajoja apie nuostabias sužadėtuves, tad ir sužadėtuvių žiedai yra labai svarbus pirkinys. Ruošiantis sužadėtuvėms, skirkite laiko tinkamo žiedo paieškoms.

Kaip išsirinkti žiedą?

Šiandien užėję į bet kurį juvelyrikos saloną pamatysite, kad sužadėtuvių žiedų pasirinkimas yra labai platus. Netgi galite pradėti domėtis žiedų tendencijomis ir pasirinkimu internete, kad iš anksto apgalvotumėte, kokio tipo žiedo ieškote. Pavyzdžiui, interneto parduotuvėje fashiongold galite rasti platų sužadėtuvių žiedų pasirinkimą draugiškomis kainomis. Čia siūlomi įvairių modelių žiedai, tad pasirinkti tikrai yra iš ko.

Šiandien itin populiarūs išskirtinio grožio halo modelio sužadėtuvių žiedai, kurie gaminami taip, jog viduryje žiedo yra didelis akmuo, o aplink ratu jį supa mažesni akmenukai. Taip pat sužadėtuvėms vis dažniau pasirenkami amžinybės žiedai, kai akmenukai yra inkrustuojami lygiai su žiedu. Populiarus pasirinkimas ir trijų akmenų sužadėtuvių žiedai ir, žinoma, klasikiniai sužadėtuvėms gaminami žiedai su įvairiais akmenimis.

Rinktis reikėtų tą žiedo modelį, kuris gražus ne tik Jums pačiam, bet ir patiktų būsimai nuotakai. Tai gali padėti nuspręsti žinojimas, kokius papuošalus moteris mėgsta. Pasistenkite, kad sužadėtuvių žiedas atitiktų jos skonį, juk jį Jūsų mylimoji nešios ne tik iki vestuvių, o dar daug metų po jų.

Kaip pataikyti dydį?

Renkant sužadėtuvių žiedą, labai svarbu pasirinkti ne tik tinkamą žiedo modelį, bet ir gerą dydį. Daugelis vyrų nori padovanoti žiedą netikėtai ir nustebinti mylimą moterį su klausimu „Ar tekėsi už manęs?“ Tad dažniausiai su sužadėtuvių planavimu tenka slapukauti, tad ir žiedo dydį tenka aiškintis pačiam. Tai padaryti ne taip ir sudėtinga. Yra keli variantai, kaip galite sužinoti mylimosios žiedo dydį.

Pirmiausia, galima pamatuoti jos jau turimą žiedą. Jeigu nežinote, kaip žiedą matuoti, galite nepastebimai trumpam jį pasiskolinti ir tuomet tiksliai dydį nustatys juvelyras arba juvelyrikos salono pardavėjas. Taip pat gana populiarus variantas yra miegančiai moteriai išmatuoti piršto dydį. Tai galite padaryti apjuosę pirštą siūlu. Moteris nepastebės, o Jūs tiksliai žinosite, kokio dydžio žiedo Jums reikėtų ieškoti.

Tačiau net jeigu dydžio pataikyti nepavyko, nenusiminkite. Sužadėtuvių žiedai gali būti tiek didinami, teik mažinami. Tai paslauga, kuri labai dažnai užsakoma pas juvelyrus. Profesionalus juvelyras tinkamai ir greitai pasirūpins tokiu darbu ir Jūsų sužadėtinė galės mėgautis jos dydžio žiedu.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *