Pagrindinis vestuvių simbolis – vestuviniai žiedai

Vestuvės – tai vienas gražiausių įvykių mūsų gyvenime. Jeigu žmogų mylime, norime su juo nugyventi visą likusį gyvenimą. Šiuolaikiniame pasaulyje ir buvo sukurta santuoka šį ryšį įtvirtinti, įprasminti ir suteikti jam stiprybės. Taip buvo sugalvotas ir visa tai įprasminantis simbolis – vestuviniai žiedai. Savaime suprantama, kad laikui bėgant jų variacijos kito. Nors tai galioja ir visiems objektams. Laikas nestovi vietoje ir viskas labai sparčiai tobulėja, kinta. Kaip nuo senų senovės vestuviniai žiedai buvo gaminami rankomis, taip ir dabar jie yra vertingiausi, kai gaminami juvelyrų profesionalų. Originalus ir išskirtinis dizainas visada laimi.

Vestuvių faktą įprasminantis simbolis yra itin svarbus papuošalas tiek jaunajai, tiek ir jos sužadėtiniui.  Su išsirinktais vestuvių žiedais teks gyventi visą likusį gyvenimą, tad labai svarbu jo kokybė, ilgaamžiškumas ir, žinoma, grožis. Pastaroji savybė gana subjetyvi, bet profesionalus juvelyras tikrai lengvai įgyvendins arba pasiūlys Jums priimtiniausius papuošalų variantus. Pasitikėkite savo darbą išmanančiais amatininkais ir galėsite džiaugtis unikaliais vestuviniais žiedais. Jie gali būti gaminami iš Jūsų pasirinkto aukso (geltono, raudono ar balto) ar kito norimo metalo. Jei norėsite, bus galima juos dabinti brangakmeniais, raižyti tam tikrus simbolius, datas, vardus ar žodžius. Nors ir labiau įprasta, kad sužadėtuvių žiedai būna išskirtinesni, bet laikui bėgant pastebima, kad žmonės nori originalių ir vestuvinių žiedų. Tad nebesistebima, kai išsakomas noras, jog vestuviniai žiedai turėtų įmontuotą deimantą, safyrą, rubiną ar kitą brangųjį akmenį. Šios detalės be jokios abejonės papuošalui suteikia ne tik išskirtinumo, bet ir puošnumo. Nebebijoma ir vyrų vestuvių žiedus puošti brangakmeniais.

Taigi pagrindiniai kriterijai renkantis vestuvinius žiedus bus finansų nusistatymas, t.y. suma, kurią galėsite skirti vestuviams žiedams. Taip pat nelaukite vestuvių termino pabaigos, kad papuošalai būtų pagaminti laiku ir netektų papildomai stresuoti prieš svarbiausią šventę gyvenime. Tuomet beliks nuspręsti, kokio žiedo dizaino norėsite, atsižvelgiant į laiko klausimą, kad jis būtų tinkamas nešioti dar ilgus metus bei žiedų kokybę. Juvelyriniai dirbiniai turi būti tinkamai nešiojami bei saugomi, kad Jūsų rankas puoštų dar ilgai…

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *