Madingas sveikumas laukiantis

Ilgos, dangų remiančios, nepriekaištingos odos kojos – kiekvienos moters kozeris. Tačiau gyvenime  būna periodų, kai moters kūnas keičiasi, o kojos praranda nepriekaištingą išvaizdą. Vienas iš tokių laikų – nėštumas. Nors ne viena moteris susilaukia daugybės komplimentų dėl savo grožio, kai laukiasi kūdikio, praktiškai kiekviena iš jų visą devynių mėnesių laiką kenčia didelį diskomfortą ir kojų skausmus. Šiandien jau yra ne vienas būdas, leidžiantis sumažinti nėštukių kojų skausmą, tinimą ir jaustis taip pat žavingai. Tai – elastinės kojinės nėščiosioms.

Elastinės kojinės nėščiosioms pasižymi ypatingu audiniu ir savybėmis. Iš natūralaus mikropluošto pagamintos kojinės yra visiškai nekenksmingos net ir alergišką odą turintiems asmenims. Speciali kojinių mezgimo technologija užtikrina, kad kojos nebūtų spaudžiamos. O tai ypatingai svarbu besilaukiančioms moterims, nes jų kojos nėštumo metu (dažniausiai paskutiniais mėnesiais) labai ištinsta, tvinkčioja.

Elastinės kojinės nėščiosioms stimuliuoja kraujotaką. Užsidėjus tokia kojines kojose suaktyvinamas kraujo tekėjimas, todėl užkertamas kelias kimštis kraujagyslėms. Ši savybė taip pat leidžia išvengti kojų varikozės, kai dėl sutrikusios kraujotakos, išsiplečia ir kojų odos paviršiuje išryškėja venos. Didelį estetinį diskomfortą sukelianti liga viena iš didžiausių besilaukiančių moterų problemų, kurios vėliau visiems laikams subjauroja gražias kojas.

Taip pat verta paminėti, kad elastinės kojinės nėščiosioms atrodo gana stilingai. Puikiai prie kojų priglundančios kojinės apgaubia pėda, blauzdą ir paskirsto kojoms tenkantį svorį. Taigi, su šiomis kojinėmis moterys galės jaustis tiek sveikos, tiek stilingos.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *