Laisvalaikis Neapolyje – ką verta pamatyti?

Kelionės pasiūlymas į NeapolįNeapolis – tai stulbinamo grožio miestas, priverčiantis aikčioti kiekvieną, jį aplankiusį, žmogų. Sakoma, kad šiame mieste yra gražiausios panoramos, na, o ar tai tiesa, verta įsitikinti pačiam. Ne tik pats vietovių grožis, bet ir gyvenimo tempas, atmosfera čia kiekvienais metais prikviečia milijonus turistų, išsiilgusių atostogų, poilsio ir ramybės. Taip pat Neapolio mieste yra daug lankytinų vietų, kurios žavi savo istorija, kultūra, kuriose įmanoma pamatyti kažką įdomaus.

Kelionės pasiūlymas į Neapolį

Kelionės pasiūlymas į Neapolį turėtų nudžiuginti kiekvieną, mėgstantį keliauti ir pažinti naujas vietas, žmogų.  Ką pamatyti kelionės metu, derėtų ieškoti internete arba klausti jau šiame Italijos mieste buvusių žmonių. Visgi, jeigu renkamasi keliauti su kelionių agentūra – ši turėtų būti viską apgalvojusi už turistus ir pateikti visą maršruto planą. Kelionės pasiūlymas į Neapolį su kelionių agentūra žavi daugelį žmonių, kadangi už juos jau būna viskas suplanuota:  surasti lėktuvų bilietai, užsakytas viešbutis, sudėliotas kelionės planas, užsakytas gidas, pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir kitos paslaugos. Žinoma, tokie kelionių pasiūlymai kainuoja nemažai, tačiau agentūros pateikia ir kelionių paketus su nuolaida, todėl verta stebėti tokius pasiūlymus ir laukti nuolaidų,
Tie žmonės, kurie mėgsta adrenaliną, kurie nori ištirti šalį, turėtų planuoti kelionę patys. Tačiau tokiu atveju verta laikytis vieno principo – pradėti planuoti kelionę kuo ankščiau.

Laisvalaikis Neapolyje

Kaip ir buvo minėta prieš tai, Neapolyje tikrai yra daug ir gražių lankytinų vietų. Kiekvienas žmogus, atvykęs į šį Italijos miestą turėtų:

  • Aplankyti San Domenico Maggiore – gotikinio stiliaus bažnyčią, kurią įkūrė dominikonų vienuolių ordinas.
  • Nueiti į San Gaudioso katakombas, esančias Santa Maria della Sanità bažnyčioje. Jose yra palaidotas Šiaurės Afrikos vyskupas Šv. Gaudiosas.
  • Apžiūrėti Kapodimontėsmuziejų – jis yra vienas turtingiausių meno muziejų Europoje ir vienas didžiausių Italijoje.
  • Negalima praleisti ir Neapolio požemių, kuriuose turistai gali išvysti graikų ir romėnų civilizacijos pėdsakų.
  • Vezuvijaus ugnikalnis – dar viena lankytina vieta, į kurią galima pakilti ir su ja susipažinti iš arčiau.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *