Kuo porceleninės dantų laminatės geresnės už įprastas?

porcelianinės dantų laminatėsDantų laminavimas – vis labiau populiarėjanti odontologinė paslauga, kuri jau sutinkama ir Lietuvos odontologijos klinikose. Nors dar ne visi pacientai žino apie dantų laminavimą, tačiau odontologai džiaugiasi, jog vis daugiau žmonių ryžtasi dantų laminavimui. Pastaruoju metu ypač populiarėja šiuolaikiškos ir patikimos porcelianinės dantų laminatės.

Kada reikalingas dantų laminavimas?

Dantų laminatės – tai plono plokštelės, kurie tvirtinamos ant danties. Jos atkuria danties išvaizdą, formą ir suteikia jam funkcionalumo. Dantų laminavimas atliekamas tuomet, kai reikia atkurti dantų audinius ir išlaikyti estetinę jų išvaizdą. Kitaip sakant, tai alternatyva estetiniam dantų plombavimui. Tačiau skirtingai nei plombos, laminatės yra gerokai pranašesnės, nes jos yra ilgaamžiškos ir suteikia dantims natūralią išvaizdą. Skirtingai nei plombuojant, naudojant dantų laminates, dantis neišsiskiria iš kitų dantų, jis tampa gerokai tvirtesnis, net čia naudojamos medžiagos užtikrina keturi skartus stipresnį išliekamumą nei bet kokia plombinė medžiaga. Be to, šiuolaikišką laminavimą specialistas gali atlikti vos per vieną ar kelis neskausmingus vizitus.

Kokias laminates rinktis?

Pastaruoju metu rinkoje naudojamos arba porcelianinės dantų laminatės arba kompozito laminatės. Pirmosios nuolat populiarėja vien todėl, jog tai ilgaamžis ir patikimas sprendimas, norint atkurti dantų estetinę išvaizdą ir jų funkcionalumą.
Šios laminatės odontologijos klinikoje sypsnis.lt tvirtinamos prie kiekvieno danties atskirai. Tam, kad jos tikrai atkurtų dantų formas ir atrodytų kuo natūraliau, kiekviena laminatė yra gaminama pagal paciento dantų forma klinikoje. Tad taip galite būti tikri, jog dantys nesiskirs savo forma, jūsų šypsena neatrodys kreiva ar nelygi.
Be to, viena dažniausių problemų, kai pasirenkama dantis gydyti estetinio plombavimo būdu, yra faktas, jog plombas reguliariai tenka atnaujinti arba jas pakeisti. Tai nepatogu, nes net ir plombuotas dantis gali ir toliau gesti, jei po plomba patenka nešvarumų. Tuomet reikalingas rimtesnis ir ne toks malonus gydymas odontologijos klinikoje. Tuo tarpu porcelianinės laminatės tarnauja daug ilgiau ir jos nenusidėvi taip, kaip nusidėvi plombinė medžiaga. Tai reiškia, jog laminatėmis galėsite džiaugtis dar ilgus metus ir jų nereikės nuolat atnaujinti vėl ir vėl mokant pinigus odontologijos klinikoje. Be to, net ir tarnaudamos ypač ilgai, porcelianinės dantų laminatės Jus džiugins tokia pačia išvaizda kaip pirmą dieną, nes jos ne tik nenudyla, bet ir nekeičia savo spalvos ar formos.
 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *