Naujas labai patogus drabužis Jūsų spintoje – Aladino kelnės

Aladino kelnės dar greitai nesiruošia trauktis iš parduotuvių ir spintų lentynų. Ant pasaulinio podiumo jos buvo parodytos prieš trejetą metų ir greitai šį drabužį pamėgo garsios dainininkės, aktorės bei paprastos namų šeimininkės. Šis drabužis akimirksniu paperka lengvumu, šiltomis spalvomis bei originalu.
Šios kelnės gali būti vienspalvės arba margintos pačiais įvairiausiais Rytų kultūros ornamentais bei raštais. Tai: drabliukai, saulytės, mėnuliai, gėlės ir kiti mums galbūt nesuprantami paveikslėliai. Dėvėdami tokį drabužį galite pasijusti tikrų indu ar tailandiečiu. Būtent iš šių šalių į Vakarus ir atkeliavo toks drabužis. Kelnių pavadinimas irgi daug pasako. Aladinas  – tai daugeliui puikiai pažįstamas pasakų personažas iš Arabų šalių. Nuo šiol šias kelnes, kurias pasakoje mūvėjo tas pašėlęs vaikinukas su magiška lempa, galite turėti bei nešioti ir Jūs.
Aladino kelnės yra universalios ir gali būti dėvimas tiek moterų, tiek vyrų, tiek mažų vaikų. Su jomis nėra per karšta, jos neįpareigoja, todėl galima mūvėti ir dienos metu einant į miestą ar parduotuvę, ir vakare keliaujant susitikti puodeliui kavos su draugais ar romantiškai pasivaikščioti miesto parke. Dar svarus šių kelnių įsigijimo argumentas – patogumas keliaujant. Jei mėgstate keliauti po platųjį pasaulį, tikriausiai ir patys ne kartą esate sutikę turistų, kurie mūvėjo tokias kelnes. Aladino kelnės nevaržo judesių, su jomis jaučiatės patogiai ir laisvai. Tai ir yra svarbiausia keliaujant. Įvertinkite šiuos drabužio privalumus ir Jūs.
Ypač Aladino kelnes mėgsta hipiai (kitaip vadinami „gėlių vaikai“), muzikantai, artistai ir kiti menininkai. Tikriausiai šie žmonės irgi greitai įvertino ir pamėgo šį drabužį dėl patogumo ir universalumo. Su jomis išsiskirsite iš pilkos žmonių minios, būsite ne tik stilingi, bet ir madingi. Tokio tipo kelnės gali būti mūvimos kartu su trumpomis bei ilgomis rankovėmis palaidine arba marškinėliais, dailiu švarkeliu. Avalynė taip pat gali būti pati įvairiausia: nuo įsispiriamų šlepečių iki sportinių batelių. Rinkitės tokį apavą, kuris Jums tądien bus patraukliausias ir patogiausias. Vasara jau ne už kalnų, tad laikas pasirūpinti naujomis Aladino kelnėmis jau dabar! Beje, jas jau yra galimybių įsigyti ir internetu!

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *