Jei moterys savo galanterijos kolekcijos eksponatus vargiai gali suskaičiuoti ant abiejų rankų pirštų, tai vyrai dažniausiai tokios problemos neturi. Visą savo gyvenimą šie sutalpina piniginėje – aksesuare, atliekančiame ne tik estetinę, bet ir praktinę funkciją. Dažniausiai pastarieji piniginę „sudrožia“ iki tokio lygio, jog pro pradilusius kampus ima byrėti monetos arba žmona, neapsikentusi sudilusio odos gabalo, kurį pavadinti „pinigine“ liežuvis sunkiai beapsiverčia, paskelbia nenuginčijamą verdiktą: metas leistis į naujos firminės vyriškos piniginės paieškas! Pasmalsaukime, kokiais pagrindiniais kriterijais vadovaujasi vyrai, besirenkantys šį galanterijos gaminį?
Piniginės kokybė. Moterys, kalbant apie aksesuarus, dažniausiai yra labai nepastovios: šioms greitai pabosta ne tik rankinės, bet ir piniginės. Tad tokiu atveju geriau rinktis pigesnį, vizualiai patrauklų rezultatą, o ne investuoti į kokybę, kuri, šiaip ar taip, vis vien atsibos. Žvelgiant iš vyrų poreikių perspektyvos, situacija yra visiškai kitokia. Šie, ieškodami piniginės, dažniausiai pagrindinį dėmesį skiria jos kokybei ir tikisi, jog pirkinys sėkmingai tarnaus ilgus metus.
Piniginės prekinis ženklas. Statistinis vyras, ypač žvelgiant į lietuviškąjį kontingentą, savo išvaizda yra blankus ir neišsiskiriantis. Pastarieji neavi raudonpadžių labutinų bei neturi rankinės, savo išvaizda išduodančios apie aukštą pastarosios kainą. Visgi, natūralu, jog ir vyrai jaučia poreikį pademonstruoti savąjį aš. Piniginė – subtilus ženklas, išduodantis apie atitinkamą socialinį statusą ar tiesiog išlavintą skonį. Nieko keisto, jog Pierre Cardin piniginės internetinėje parduotuvėje sulaukia išskirtinio vyriško kontingento dėmesio. Žinomas prekinis ženklas šiems yra ne tik įrankis savo išskirtinumo raiškai, bet ir įrodymas, jog įsigyta piniginė bus kokybiška.
Piniginės stilius. Kaip minėta, eilinis lietuvių vyras nejaučia poreikio savo išvaizda pritraukti aplinkinių dėmesio. Tad, natūralu, šis dažniausiai rinksis tradicinės formos bei neutralių spalvų (juoda, ruda) pinigines, derančias prie bet kokio aprangos stiliaus. Aišku, abiejų lyčių atstovų grupėje yra žmonių, išsiskiriančių individualiu skoniu, tad pardavėjai neturėtų apsiriboti vien konservatyvaus dizaino piniginių asortimentu: neabejotinai atsiras pirkėjų, ieškančių įdomesnių formų, akį rėžiančių spalvų ar drąsių užrašų.
Piniginės dydis. Vyriškos piniginės gali būti vieno ar kelių skyrių, su kortelių dėklais ar be jų. Sprendimas, kokio dydžio piniginę rinktis, priklauso nuo individualių pageidavimų. Vyrai, kurie pinigines nešioja kelnių kišenėje, ieškos nedidelio, kompaktiško modelio, talpinančio grynuosius bei kelias pagrindines korteles (pastarųjų, ne paslaptis, pas vyrus yra kus kas mažiau nei pas moteris). Tie, kurie piniginę laiko rankinėje, gali dairytis masyvesnių variantų su keliais skyriais arba kartu su pinigine įsigyti ir atskirą dėklą kortelėms. Niekas nedraudžia turėti ir kelių piniginių: juk vienaip piniginės turinys atrodo vykstant į darbą, visai kitaip – keliaujant pasilinksminti į naktinį klubą.
Piniginės – vienas tų daiktų, be kurio negali apsieiti ne tik puošeivos moterys, bet ir papildomų aksesuarų ne itin mėgstantys vyrai. Pastarieji, atėjus laikui pakeisti susidėvėjusią piniginę, turėtų pamiršti neapykantą parduotuvėms ir į šio pirkinio paieškas leistis patys. Juk moterų ir vyrui reikalavimai šio pirkinio atžvilgiu, kaip supratote, skiriasi.