Top naktiniai

naktinukaiŠį kartą pakalbėsiu apie tai, kokie naktiniai, apstebėti mugėje, man pasirodo visiškai topiniai. Negaliu jų pamiršti, manau, kad tokie naktiniai moterims išsiskiria ir savo dailumu, ir paprastumu, ir originalumu tuo pačiu, be to, vieni naktiniai rubai moterims iš mugės yra labai gražūs – kiti yra labai originalūs. Taigi, sveikinu radus šį sąrašą, kuriame netrukus atskleisiu, kokie naktiniai šiais metais negalėjo nepatraukti mano žvilgsnio.

Metalas

Tikriausiai pats keisčiausias modelis šiais metais man pasirodė tas, ant kurio be įprastų aplikacijų ir įvairių detalių buvo galima rasti ir tokį keistą dalyką, tarsi savaime nederantį prie rūbo koncepcijos, tai metalą. Juk atrodo, kad naktiniai moterims turi būti kuriami kuo patogesni, kad miegant būtų galima užtikrinti visišką komfortą. Pasirodo, buvau ne visiškai teisus, nes naktiniai rubai moterims gali būti ir kone šokiruojantys. Štai tarkime juodas modelis, kuris tikriausiai itin patiktų visų subkultūrų ir alternatyvių judėjimų nariams. MAt čia buvo galima pamatyti visiškai juodus naktinukus. Tie naktiniai buvo paženklinti metaliniais žetonėliais bei kabojo keistai horizontaliai, o ne įprastai vertikaliai einantys užtrauktukai. Tai pažadino mano smalsumą ir net kilo noras įsitikinti, kad gal vis dėlto tokie naktiniai yra visai patogūs. Gal, nors ir į juos įtraukta metalo detalių, mes galime ant jų regėti labai daug patogumo ženklų.

Vilnos

Kitas dalykas, tai buvo naktiniai, kurie buvo sukurti naudojant nemažai vilnos. Na pripažinsiu niekada taip negalvojau, kad naktiniai drabuziai moterims gali būti siuvami iš vilnos. Juk atrodytų – visi siekiame kuo didesnio komforto, patogumo, taigi, kaip taip įmanoma, kad šis rūbas, kuris neturėtų būti labai šiltas, turi vilnos.

Tačiau, panagrinėjęs supratau, kad šie naktiniai drabuziai moterims turi gana keistą bruožą – ta vilna, pasirodo, visiškai nešildo. Tačiau tai ne nuvilia, ir įkvepia. Nors tai yra natūralios vilnos pluoštai, o ne kažkokie pakaitalai, šilumos ji nesuteikia per daug, nes yra padaryti specialūs oro tarpai. Kartu tai labai padeda kvėpuoti odai naktį.

Nuo vabzdžių

Patys keisčiausi naktiniai drabuziai, internetu kurių tikrai neįsigysi – tai apsaugantys nuo uodų. Manau, kad tai labai praktiškas ir naudingas išradimas. Pagalvokite apie tas karštas vasaros naktis, kai negalite užmigti, nes aplink zyzia įkyriai ir plonu balseliu uodas. Taigi, taip tikrai gali būti, ir tai reiškia tik vieną – kad tokie naktiniai rubai moterims gali išgelbėti jų miegą. Įsivaizduokite, einate miegoti dėvėdami naktiniai rūbai moterims, kuriuose integruota kažkokia speciali sistema, atbaidanti uodus. Vadinasi, nors ir girdite, kad kažkur palubėje kažkas cypia – galite būti tikri, kad uodai pas jus neatskris ir nebandys siurbti jūsų kraujo. Manau, kad tokie naktiniai rūbai moterims yra tiesiog gaminami iš kažkokio visiškai specifinio audinio, kuris ir užtikrina tokią keistą savybę.

Šviečiantys

Sakyčiau, gana linksmas sprendimas ir galbūt net šiek tiek nepavykęs. Manęs vis neapleidžia nuomonė, kad tai turėjo būti kažkokie seksualūs naktinukai, tačiau gavosi kaip kažkokia parodija. Taigi, naktiniai rūbai moterims iš pirmo žvilgsnio yra tikrai labai seksualūs, su gundančiais iškirpimais ir siūlėmis ten, kur jų reikia, bei permatomomis detalėmis, mezginiais. Tačiau, kas keisčiausia, šie naktinukai ima šviesti. Tai nedidelės fosforo dalelės lemia tokį keistą posūkį. Imi jaustis kažkaip ir truputį nejaukiai vienu metu, ir kartu labai keistai. Tai bet kokiu atveju vis tiek gana įdomu.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.