Susikurk marškinėlius pats!

marskineliai

Nerandi sau patinkančių marškinėlių? Ne bėda! Šiais laikais jau nėra būtina kelias valandas leisti parduotuvėje, dabar daug patogiau apsipirkinėti internete. Dar viena puiki naujovė – kai kuriuose puslapiuose savo svajonių marškinėlius gali susikurti pats. Tereikia išsirinkti patinkantį dizainą, spalvą, dydį ir rankovių ilgį. Tavo marškinėliai gali būti vienspalviai, su užrašu arba tam tikru paveikslėliu. Tai puikiai tinka ir kaip dovana draugams ar netgi šmaikšti vienoda apranga poroms! Belieka pasitelkti fantaziją ir susikurti savo svajonių įvaizdį.

Visgi, net jeigu neturi pakankamai pinigų individualiems užsakymams internete, savo spintos garderobą kuo puikiausiai gali pasitobulinti pats, taip netgi geriau – tavo marškinėlių stiliui nebėra jokių ribų ir visus sprendimus priimi absoliučiai pats. Viskas, ko tau reikės, tai:

  1. Vienspalvių paprastų marškinėlių.
  2. Dažų, skirtų audiniams
  3. Lipnaus popieriaus
  4. Tam tikro paveikslėlio ar užrašo, kurį norėsi panaudoti
  5. Kompiuterio ir prie jo prijungto spausdintuvo

Pirmiausiai reikėtų nuspręsti dėl marškinėlių medžiagos, tačiau teigiama, jog medvilniniai yra patys geriausi ir tarnauja daug ilgiau, nei pagaminti iš sintetinių pluoštų. Tai galioja ne tik marškinėliams, bet ir kitiems drabužiams – maikutėms, megztiniams ar net kelnėms. Tada teks susirasti arba pačiam sukurti savo būsimo apdaro paveikslėlį, bet jeigu ir nesi puikus dailininkas, nenusimink, internete rasi begalę nemokamų paveikslėlių, kuriuos galėsi panaudoti. Viskas, ką belieka padaryti, tai atsispausdinti patikusį dizainą ir jį iškarpyti, nes dabar panaudosi jį kaip šabloną. Tuomet priklijuoti prie norimos marškinėlių vietos ir dažais apvedžioti iškarpytas vietas, nuklijuoti popierių ir viskas – tu jau sukūrei savo individualius marškinėlius! Visgi, jeigu esi tikrai kruopštus dailininkas ir tau nereikia jokių šablonų, viskas dar kelis kartus paprasčiau – belieka pasiimti norimus marškinėlius, dažus, skirtus būtent audiniams ir piešti ar rašyti tai, ką tik širdis užsigeis. Vos tik dažai nudžius – svajonių apdaras jau bus tavo rankoje ir galėsi tuojau pat jį užsivilkti bei pademonstruoti draugams ar šeimos nariams. Belieka tik atsargiai skalbti – norint nesugadinti ką tik sukurto drabužio, vandens temperatūra turėtų būti vos apie trisdešimt laipsnių.

Tik nekartok dažniausiai daromų klaidų! Gerai apgalvok ir išsirink pačią tinkamiausią vietą savo užrašui, pasidomėk kaip geriau atrodo tam tikros kompozicijos ir jokiu būdu nenaudok to paties šrifto, jeigu pasirinksi ilgesnį tekstą – tokiu atveju tavo išrinktas dizainas atrodys nuobodžiai ir neestetiškai. Taip pat, ieškant nuotraukos iš interneto nepamiršk ieškoti tik geros kokybės paveikslėlių, kitaip tavo kuriamas drabužis bus sugadinti dar net nepradėjus darbo.

Taigi, jeigu dar niekada nebandei susikurti savo paties trokštamų marškinėlių – dabar puikus metas pamėginti. Tai ne tik padės praplėsti savo spintos garderobą ir išsiskirti tarp kitų žmonių, bet bus puiki pramoga ugdanti kūrybiškumą, kruopštumą ir sukelianti daug daug juoko!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kodėl taip vertinami alpakų vilnos gaminiai

Alpakos – ne tik dailūs ir bendraujantys gyvūnai, bet ir galintys tapti puikiu verslo šaltiniu. Alpakas auginantys verslininkai rinkai siūlo kasmet vis daugiau gaminių iš alpakų vilnos. Tai aukštos klasės drabužiai ir ne tik, kurie nuolat randa savo pirkėją. Pasirodo, yra daugybė naudų, dėl kurių alpakų vilnos gaminiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir viso […]

Vestuvinės suknelės pasirinkimas

Tobula vestuvinė suknelė labai dažnai laikoma šios šventės simboliu, tad nieko keisto, kad merginos investuoja didelius pinigus, kad tik šventės metu atrodytų tobulai. Tiesa, tos vestuvinės suknelės pasirinkimas, kuri Jums leistų atrodyti tobulai – rimtas darbas, kadangi tenka įvertinti bei apgalvoti nemažai kriterijų, kol pavyksta rasti tai kas tobulai Jums tinka.Greitesniam radimui nurodysime pačius svarbiausius […]

Moteriškos pirštinės internetu: ieškome pačių geriausių kartu!

Šiais laikais pirkimas internetu tapo pasirinkimu nr. 1. Paprasčiausiai žmonės įvertino tai, kas nesugaištant daug laiko galima rasti tai, ko Jums reikia, juolab, perkant internetu yra labai paprasta sutaupyti, kadangi kur kas paprasčiau pamatomos akcijos.Labai dažnai internetu perkamos ir moteriškos pirštinės, kurios dažniausiai ieškomos remiantis keliais esminiais kriterijais. Žinoma, kiekvienas asmuo pats geriausiai žino, kas jam yra […]