Rašome straipsnius

Sveiki!

Mes rašome straipsnius

apie madą, grožį, harmoningus namus, verslą, pirkinius ir paslaugas. 

Kodėl mes?

Profesionaliai parašyti reklaminiai straipsniai

Kas mes?

Rasytojas.lt agentūra

Esame patyrusių tekstų kūrėjų ir vertėjų komanda, dirbanti nuo 2013 metų. Pasiskirstome temomis, todėl visus darbus galime atlikti greičiau, nei pavieniai rašytojai. Rašome reklaminius ir SEO straipsnius, tekstus interneto tinklalapiams, lankstinukams, straipsnius į įmonės tinklaraščius ir žiniasklaidą.

Turite klausimų? Su malonumu į juos atsakysime...

Dažniausiai klientų užduodami klausimai

Reklaminio straipsnio kaina priklauso nuo to, kokios jis apimties ir kur bus publikuojamas. Jei SEO straipsnių tinklaraščiuose, tai tokio straipsnio parašymo kaina yra nuo 12 eur. Jei žiniasklaidoje, tai, 300-500 žodžių apimties reklaminis straipsnis kainuoja nuo 40 eur.

Straipsnį parašome per 2-3 darbo dienas arba dar greičiau. Jei reikia daugiau nei vieno straipsnio, terminus deriname atskirai.

SEO arba bet kuris reklaminis straipsnis paprastai būna 300-400 žodžių apimties ir ilgesnis. Kodėl tokia apimtis? Priežasčių yra keletas, bet pagrindinė – galimybė tokį straipsnį perskaityti per 2-3 minutes. Toks straipsnis yra nenuobodus, pakankamai glaustas, o kartu ir naudingas skaitytojui.

Pasikalbėkime apie jūsų straipsnius jau dabar!

Susisiekite su mumis el. paštu [email protected] ir aptarkime, kokio straipsnio jums reikia. Norite paskambinti? Mūsų tel. Nr. 8 616 25 660.