Kilo kokteilis – puikus pasirinkimas, kovojantiems su papildomais kilogramais

Kaip ir kiekviena moteris visada svajojau apie tobulą figūrą, nors ir nebuvau kažkokia ypatingai stora. Tačiau, apžiūrinėdama save veidrodyje, matydavau, kad realybė vis dėlto neatitinka mano svajonių. Vis dejuodavau, kad atsikišęs pilvukas ir jokio grakštumo. Kartais bandydavau laikytis dietų, tačiau nelabai kas gaudavosi, gal tik dar labiau atsikišęs pilvas. Bandžiau sportuoti, bet deja nuo vaikystės pritingiu, tad rezultatų paprasčiausiai nesulaukdavau, nes viską mesdavau per anksti – jau po kelių kartų.

Tačiau štai jau dvi savaites mano valgiaraštyje maisto papildas Kilo kokteilis. Pirmą kartą jį pabandžiau visai netyčia. Tiesiog viena draugė kažkokiame radijo žaidime laimėjo prizą, kuris ir buvo Kilo kokteilis. Na, ji pati tuo reikalu visiškai nesusidomėjo, o aš susigundžiau paragauti. Skonis buvo puikus, tad mane tiesiog užkabino idėja skanauti jį kas vakarą. Be to, viliojo mintis, kad tai tinkamas ir subalansuotas maistinių medžiagų rinkinys, po kurio man vakarienei nereiks nieko gaminti – taigi turėsiu laisvus vakarus.

Kartu nusprendžiau pasistengti labiau ir siekti maksimalių rezultatų. Todėl turėjau peržiūrėti įprastą savo dienos valgiaraštį. Savo mitybos planą šiek tiek pakoregavau ir dabar džiaugiuosi, kad jis daug tvarkingesnis. Kiekvieną dieną valgau pusryčius, pietus, o tarp pagrindinių valgymų užkandžiauju. Iš tikrųjų valgau visai nemažai – daug kartų per dieną, todėl Kilo kokteilis vakarienei – tiesiog pats tas. Man smagu atsigėrus šio maistingo kokteilio maloniai užbaigti savo dienos planą.

Svarbiausia, kad praėjo dar tik dvi savaitės, o aš jau mėgaujuosi draugų ir pažįstamų komplimentais, kad esu pasikeitusi ir išgražėjusi, atrodau pasitempusi ir netgi labiau pasitikinti savimi. Pastebėjau, kad ir rūbus renkuosi bei derinu su daug didesniu malonumu. Dabar nebesistengiu ieškoti to, kas slėptų mano figūrą, o tiesiog renkuosi man patikusius derinius ir esu įsitikinusi, kad jie gula tiesiog puikiai.

Tad manau, kad svarbiausia ne dejuoti, o pradėti ką nors daryti ir savo plano tvirtai laikytis. Juo labiau, kad Kilo kokteilis – tai ne kažkoks vargas, o skanus malonumas. Be to, pagerėjusi bendra savijauta, puiki nuotaika ir sugrįžęs gyvenimo džiaugsmas – pati puikiausia motyvacija. Visa tai ir skatina laikytis savo užsibrėžtų tikslų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]

Mitybos specialistai: kaip išsirinkti profesionalus ir ką svarbu žinoti?

Neretai virškinimo sutrikimų, antsvorio ir kitų su mityba susijusių problemų turintys žmonės informacijos ieško internete. Tikriausiai atkreipėte dėmesį, kad patarimais dalijasi ir tinkamos kvalifikacijos neturintys asmenys, o mitybos planų pardavėjų galime suskaičiuoti šimtus. Tačiau svarbu žinoti, kad, vadovaudamiesi nekvalifikuotų asmenų patarimais, galite stipriai nukentėti. Tad dalijamės patarimais, kaip išsirinkti geriausius specialistus ir kokio pobūdžio konsultacijas […]

Kontaktiniai lęšiai – geriau nei akiniai?

Ne nuostabu, kad šiais “ekranų” laikais vis daugiau žmonių skundžiasi, kad akys tampa labai pavargusios, juolab, kad rega yra kur kas paprastesnė nei buvo anksčiau. Visgi, kad ir kaip gaila, kad nuosavos akys neberodo taip gerai, kaip norėtųsi, tačiau galima dar džiaugtis, kad egzistuoja daug patrauklių alternatyvų. Viena jų – kontaktiniai lęšiai. Nors anksčiau karaliavo akiniai, tačiau […]