Kas balina dantis – nekenksmingi dantų balinimo metodai

oralgen nupearl dantų balinimo rinkinys klipshop.ltŠiuolaikinėje kultūroje tapo pakankamai populiaru turėti baltus dantis ir puikuotis itin gražia šypsena. Žurnalų viršeliai, ant kurių iki ausų šypsosi visų žinomos garsenybės, tarsi sufleruoja, kad tokia šypsena turėtų būti kiekvieno siekiamybė. Ir nors informacijos apie tai, kas balina dantis, yra pakankamai daug, tačiau ne visa ji yra patikima – kai kurie šaltiniai yra linkę nuslėpti tam tikras detales, susijusias su dantų balinimu ir pateikti vien tik pardavimams padedančius faktus. Kai kurie šaltiniai teigia, kad aktorė Julia Roberts savo dantis balina vien valgomąja soda, tačiau ar tai yra pakankamai saugi priemonė, siekiant baltutėlės šypsenos? Taigi būtina žinoti, kokie yra mažiausiai kenksmingi būdai, padedantys išbalinti dantis nepakenkiant emaliui.
Norint turėti išties akinančią šypseną, reikėtų atminti, jog dantų balinimas turėtų būti atliekamas siekiant ne trumpalaikio, o ilgalaikio efekto. Dėl šios priežasties, pirmiausia reikėtų rūpintis savo dantų sveikata. Tai reiškia, kad naudinga ne tik periodiškai apsilankyti pas dantų gydytoją, bet ir pasirūpinti, kad būtų atliekama profesionali burnos higiena. Burnos higienos metu tam tikromis medicininėmis priemonėmis nuo dantų yra nuvalomos apnašos, kurios ilgą laiką besikaupdamos suteikia dantims tam tikrą atspalvį. Savalaikis apnašų šalinimas yra tiesus kelias į gražią ir baltą šypseną, todėl burnos higiena gali būti tas, kas balina dantis.
Dantų balinimas namų sąlygomis ne visuomet yra pats geriausias variantas. Savamoksliai užsiėmimai gali ne tik neatnešti naudos, bet ir būti žalingi. Įvairiuose portaluose galima rasti informacijos apie valgomosios sodos ar vandenilio peroksido naudojimą dantų balinimui, tačiau tokių metodų imtis nerekomenduojama. Vis tik yra patvirtinta, kad produktai, savo sudėtyje turintys aktyvintos anglies, natūraliai balina dantis. Tačiau tai anaiptol nereiškia, jog reikia dantis trinti aktyvintos anglies milteliais! Pastaraisiais metais vis labiau plinta dantų pastos su aktyvinta anglimi, o ją naudoję vartotojai teigia, kad tai yra vienas iš paprasčiausių ir mėgiamiausių produktų, kas balina dantis. Žinoma, balinamąją dantų pastą galima naudoti ir su kitomis priemonėmis, o tai itin rekomenduojama tiems, kuriems reikalingas pakankamai skubus dantų balinimas.
Prekyboje galima rasti ir kitų priemonių, padedančių kaip balinti dantis. Tai gali būti tiek dantų balinimo gelis, tiek ir specialios kapos, naudojamos miego metu. Jos būna pripildomos specialaus balinamojo gelio ir pastoviai naudojant akivaizdžiai pašviesina dantų atspalvį. Žinoma, prireikus itin greito efekto, pavyzdžiui, artėjant itin svarbiai progai, profesionalus dantų balinimas gali būti vienintelė priemonė, padėsianti pasiekti norimus rezultatus. Tačiau geriau naudotis natūralesnėmis priemonėmis, kurios padės akinančią šypseną ne tik pasiekti, bet ir išlaikyti ilgus metus. O tie, kas balina dantis, neabejotinai nori, kad ilgalaikių pastangų efektas išliktų. Todėl reikia rinktis patikimas priemones ir jas naudoti pastoviai.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.