Kaip rengsimės 2020-ųjų vasarą?

Woman Holding Shopping Bag

Artėjanti vasara dažniausiai džiugina ne tik kelionėmis ir tuo pačiu ilgesniais vakarais, tačiau taip pat ir drabužiais, kurie padeda puikiai atrodyti ir tuo pačiu pasitikėti savimi. Žinoma, nesidomint rūbais nuolaidos – reikia domėtis tada, kai sezonas artėja, kadangi tokiu atveju pavyks pataikyti į taktą.

Mados keičiasi, tačiau svarbiausia, kad būtumėte ne madingas, tačiau stilingas. Tokiu atveju galėsite džiaugtis, kad puikiai atrodote, o tai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Daugiau spalvų

Bene kiekvieną vasarą teigiama, kad kuo daugiau spalvų – tuo geriau. Ir ši vasara yra ne išimtis, kadangi taip bus skatina rinktis kuo margesnius drabužius, kurie suteiks Jūsų stiliui daugiau gyvumo. Žinoma, margumas nereiškia, kad tų spalvų turi būti per daug, kad kuo daugiau – tuo geriau. Taip pat reikalingas atsakingas derinimas, tačiau skyrus šiek tiek laiko – rezultatas bus puikus.

Kuo daugiau dekoracijų ir akcentų

Taip pat šiais metais dažniausiai siūloma rinktis tokius drabužius, kurie turi labai daug minimalių papuošimų. Dažniausiai jie derinami ant moteriškų drabužių, tačiau galima rasti ir vyriškuose. Jie puikiai atrodo, traukia dėmesį. Taip pat dažniausiai per akcentus siekiama išgauti elegantiškumo, kadangi šią vasarą reikia daugiau dėmesio skirti klasikai.

Kuo daugiau klasikos

Taigi, šią vasarą siūlome kuo daugiau klasikinių drabužių turėti savo spintoje, kadangi su jais visada pavyks atrodyti puikiai. Žinoma, tai toli gražu nereiškia, kad kasdien reikia dėvėti pėdkelnes ir aptempiančius sijonus. Tikrai ne. Šiuo metu galima rasti labai daug klasikinio modelio, tačiau gana laisvų drabužių, kurie tinka visiems.

Patogumas – svarbiausia

Nors kiekvienais metais kartojama, kad labai svarbu pasirinkti ne tik stilingus, tačiau taip pat ir patogius drabužius, tačiau šį sezoną tai sakoma labai garsiai. Net ir klasikiniai drabužiai gali būti ir yra labai patogūs, kuriami taip, kad juos dėvėdamas žmogus galėtų kasdien įveikti net ir labai didelius atstumus, tačiau džiaugtis, kad stilinga apranga visiškai netrukdo mobilumui.

Parengta pagal Startup Monthly pranešimą spaudai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]

Kokie moteriški drabužiai privalo būti Jūsų spintoje?

Atrodyti puikiai, tačiau per dagu neišlaidauti – gali kiekviena. Svarbiausia yra žinoti kur pirkti drabužius. Kadangi šiuo metu prekybos vietų yra labai daug, visos jos yra skirtingos, natūralu, kad tik radus geriausią galėsite sutaupyti ir tuo pačiu mėgautis geros kokybės rūbais. Tiesa, moteriški drabužiai yra tokie įvairūs, kad rasti Jums labiausiai tinkamus nebus paprasta. Tiksliau – […]