IKI akcijos madingiems daiktams

Prekybos centrai paprastai neturi labai geros reputacijos. Daugeliui atrodo, kad tai itin prastos kokybės parduotuvės, kuriose galima pirkti tik pačias pigiausias kiniškas prekes. Kaip jie apsirinka! Didieji prekybos tinklai yra pilni madingų produktų, kuriuos naudoja madingi žmonės. Nuo kada išleisti daugiau pinigų už tam tikrą daiktą tapo madinga?
IKI akcijos madingiems daiktams vyksta nuolatos. Pasiaiškinkime iš pradžių, kas tie madingi daiktai? Pomidoras, degtukai, koldūnai greičiausiai nėra labai madingi, nors kai kurie maisto produktai turi tam tikrą mados prieskonį. Štai kad ir pelėsinis sūris, geras vynas su stilingu maišeliu, jei reikia neštis dovanų, įvairūs užkandžiai yra tikrai madingi. Juk IKI priklauso prancūzams, kurie ne kartą yra deklaravę visos parduotuvės „prancūziškumą“ ir eleganciją.
IKI akcijos vyksta kiekvieną savaitę, todėl kiekvieną savaitę galima rasti nuolaidų tam tikriems mados dalykams. Pavyzdžiui, kokybiškoms plaukų priežiūros priemonėms, kosmetikai. Aišku, madingiau vaikščioti į specializuotas kosmetikos parduotuves, tačiau tam tikrų prekių galima įsigyti ir su didele nuolaida.
Akcija vyriškam ir moteriškam apatiniam trikotažui IKI parduotuvėse gali būti palaikyta „šventvagyste“. Jei Calvin Clein ar Dolce&Gabanna apatiniai, tai kokia čia mada? Mados yra dviejų rūšių – kasdieninio naudojimo (casual) ir aukštoji mada, kuri sutinkama prabangiuose vakarėliuose ir ant podiumo. Tai du skirtingi kalibrai. Kaip nedera į operą ar prabangių balių eiti su IKI pirkta suknele ar rankine, taip su dizainerio kurta palaidine važiuoti prie ežero, eiti grybauti ar dirbti kažkokius namų ruošos darbus. Viskas turi savo paskirtį. Tiesiog turime žinoti, kada ji tinka, o kada nelabai. Beje, su vyriškais reikalais viskas paprasčiau, nes svarbiausia čia yra kokybė.
IKI akcijos vyksta ir kita forma, nei specialūs pasiūlymai tam tikriems produktams. Visada galima atsiskaityti kartu su „IKI mylimiausia“ kortele ir sutaupyti nuo kiekvieno pirkinio. Tai ypač patogu ir naudinga, kai pirkinys nėra planuotas. IKI lojalumo kortelė taip pat suteikia ir papildomas akcijas tam tikriems pirkiniams, pažymėtiems specialiai.
Iš kur sužinote, kokios IKI akcijos vyksta ar dar tik vyks? Greičiausiai gaunate į pašto dėžutę leidinį, arba jį paimate atėję į parduotuvę. Taip pat gal prenumeruojate Iki naujienlaiškį, kur visa informacija apie specialius pasiūlymus atsiunčiama tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę? Irgi neblogas būdas sužinoti, kas parduodama pigiau. Dar galima apsilankyti specializuotose interneto svetainės, pavyzdžiui RaskAkcija.lt, kur surenkamos visos akcijos. Aišku, plepioji kaimynė irgi geras informacijos šaltinis, nors ir nelabai tikslus… Naudokitės visais įmanomais būdais ir sužinokite, kokios IKI akcijos vyksta šiandien.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.